پودر ثعلب (CMC)

خرید پودر سی ام سی قنادی (ثعلب) Grade 1700 – 3000 ژاپنی

امکان خرید پودر سی ام سی قنادی تحت برندهای مختلف توسط شرکت بازرگانی سورن فراهم شده است. پودر cmc یکی از پودرهای صنعتی است که از آن در صنایع مختلفی همچون صنایع غذایی، نساجی، دارویی، آرایشی و بهداشتی، نفت، کاغذسازی و … استفاده می کنند.

خرید پودر سی ام سی قنادی

قنادی ها یکی از واحدهای تولیدی کشور هستند که از پودر سی ام سی جهت غلظت بخشی در محصولات خود استفاده می کنند. در واقع، تولیدکنندگان با خرید پودر سی ام سی و افزودن آن به تولیدات خود باعث افزایش چسبندگی و غلظت آن‌ها می شوند.

بسیاری از تولیدکنندگان و تامین کنندگان کشور به پودر سی ام سی، پودر ثعلب می گویند که البته این لفظ چندان درست نیست؛ چراکه پودر CMC به صورت صنعتی تولید می شود؛ ولی پودر ثعلب، پودری است که از گیاه ثعلب به دست آمده و ارگانیک می باشد. در واقع، محدودیتی که در کاشت گیاه ثعلب وجود دارد و قیمت بالای آن باعث استفاده از پودر سی ام سی یا همان کربوکسی متیل سلولز در تولیدی های مختلف شده است. در ادامه مطلب، به بررسی پودر سی ام سی مورد استفاده در صنایع غذایی پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

خرید پودر سی ام سی قنادی

خرید پودر سی ام سی قنادی (ثعلب) Grade 1700 – 3000 ژاپنی

تولیدکنندگان و تامین کنندگان ارجمند کشور می توانند خرید پودر سی ام سی قنادی (ثعلب) Grade 1700 – 3000 ژاپنی را به صورت اینترنتی یا حضوری بسته به خواست خود انجام دهند. این پودر تحت چند برند معتبر جهانی از جمله سانروز ژاپن و شاندونگ یولانگ چین عرضه می شود. این کشورهای آسیایی در زمینه تولید سی ام سی موفق عمل کرده اند و توانسته اند کشورهای مختلفی را به خرید محصولات خود ترغیب کنند.

کشور ما نیز یکی از خریداران پودر سی ام سی ژاپنی و پودر سی ام سی چینی است و به دلیل برخورداری از صنایع پویا، این محصول را در تناژ بالا خریداری می کند. مجموعه بازرگانی سورن یکی از شرکت های ایرانی است که در زمینه واردات و صادرات مواد خوراکی فعالیت می کند و این محصول پایه ای را هم ویژه کادر تولید کشور تامین کرده و با قیمت مناسب به فروش می رساند.

موارد استفاده از پودر cmc

موارد استفاده از پودر cmc

موارد استفاده از پودر cmc بسیار متنوع است که در زیر به موارد استفاده از آن در صنایع غذایی اشاره کرده ایم:

  • بستنی های مختلف
  • آبنبات های متنوع
  • بیسکویت های متنوع
  • انواع محصولات لبنی
  • محصولات کنسرو شده
  • انواع نوشیدنی و آبمیوه
  • تولید کیک ها و شیرینی های متنوع و …

قیمت پودر سی ام سی قنادی (CMC)

قیمت پودر سی ام سی قنادی (CMC)

قیمت پودر سی ام سی قنادی (CMC) (ثعلب) Grade 1700 – 3000 ژاپنی به 2 عامل اصلی یعنی برند محصول و وزن کیسه بستگی دارد. پودر سی ام سی چینی و ژاپنی در رنج قیمتی مناسبی قرار دارند و در کیسه هایی با وزن 20 و 25 کیلویی به فروش می رسند. از آنجایی هم که، این محصولات به صورت فله ای به فروش می رسند از قیمت مناسبی برخوردار هستند. به این ترتیب، تولیدکنندگان فعال در قنادی می توانند این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنند.

ارسال پودر سی ام سی وارداتی به سراسر کشور

ارسال پودر سی ام سی وارداتی به سراسر کشور

ارسال پودر سی ام سی وارداتی به سراسر کشور یکی از اقداماتی است که جهت تنظیم بازار و تامین همه جانبه آن صورت می گیرد. همانطور که می دانید، تعداد قنادی ها و مراکز تولیدی کشور زیاد است که این تعداد تولیدی نیازمند مواد اولیه لازم نیز است.

پودر سی ام سی نیز به عنوان یکی از مواد مهم و اساسی تولیدی ها بایستی به راحتی در اختیار تولیدکنندگان قرار بگیرد. آن دسته از تامین کنندگان کشور هم که در زمینه خرید و فروش مواد اولیه فعالیت می کنند می توانند با خرید این محصول به سود مناسبی دست یابند. همچنین علاوه بر پودر سی ام سی می توانید پودرهای خوراکی دیگر را هم نظیر پودر کاکائو، پودر نارگیل، پودر گوار و … را ثبت سفارش کرده و در زمان کوتاهی دریافت نمایید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا