پودر ثعلب (CMC)

قیمت سی ام سی (cmc) خوراکی پودری وارداتی + کاربردها در صنایع غذایی

قیمت سی ام سی خوراکی پودری به دلیل وارداتی بودن آن تا حد زیادی به نرخ ارز در زمان خرید و تعرفه واردات بستگی دارد؛ البته عوامل دیگری هم بر قیمت پایانی این محصول تاثیر می گذارد که در این بخش، قصد پرداختن به این عوامل را داریم. ضمن اینکه، در این بخش، به طور کامل با پودر سی ام سی غذایی آشنا خواهید شد و حتی می توانید سی ام سی وارداتی را با قیمت مناسب در این سایت سفارش دهید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]سی ام سی (CMC) کوتاه شده عبارت Carboxy Methyl Cellulose است که بیشتر تولیدکنندگان و تامین کنندگان جهان، آن را با نام مخفف اش می شناسند؛ بنابراین هر کجا عبارت کربوکسی متیل سلولز آورده شد، منظور همان سی ام سی است.[/box]

کربوکسی متیل سلولز نوعی پودر سفید رنگ است که آن را از سلولز گرفته و به عنوان یک عامل غلظت دهنده و چسبناک کننده در اختیار کادر تولید مواد غذایی قرار می دهند؛ بنابراین با کمک سی ام سی می توان غلظت محصولات غذایی را افزایش داد و یک حالت مستحکم و کمی چسبناک به آنها بخشید. در ادامه مطلب، بیشتر به معرفی این محصول و مباحث پیرامونش ازجمله قیمت سی ام سی خوراکی پودری می پردازیم. با ما همراه باشید.

قیمت سی ام سی خوراکی پودری (CMC)

قیمت سی ام سی خوراکی پودری (CMC)

موارد متعددی تعیین کننده قیمت سی ام سی خوراکی پودری (CMC) هستند که در زیر به برخی از آنها اشاره کرده ایم:

 • تعرفه واردات

 • نرخ ارز در زمان خرید

 • درجه کیفی سی ام سی

 • نوع بسته بندی و وزن کیسه

 • برند محصول و کشور تولیدکننده آن

فروش سی ام سی به نرخ عمده

فروش سی ام سی به نرخ عمده

فروش سی ام سی به نرخ عمده منجر به افزایش توان خرید تولیدکنندگان و تامین کنندگان خواهد شد و در نتیجه، کادر محترم تولید کشور می توانند از این افزودنی عالی در ترکیب محصولات غذایی خود استفاده کنند و کیفیت آنها را افزایش دهند. در واقع، به منظور تولید یک محصول غذایی بی نظیر لازم است تمام مراکز کشور از وارد کننده مواد اولیه گرفته تا پخش کننده آن با یکدیگر همکاری سازنده ای داشته باشند که این تعامل عالی و منصفانه منجر به افزایش کیفیت تولیدات ایرانی خواهد شد.

با افزایش کیفیت محصولات غذایی نیز می توان راه صادرات را برای محصولات مختلف غذایی کشور هموار کرد؛ بنابراین استفاده از مواد اولیه و افزودنی های درجه یک به تولید یک محصول درجه یک نیز ختم خواهد شد که این موضوع، قطعا به نفع همه ما خواهد بود. هر چقدر کشور در صادرات موفق باشد، اقتصاد نیز به صورت چشمگیری بهبود می یابد. فروش سی ام سی باکیفیت به نرخ عمده نیز از نیازهای کشور است که به بهترین شکل ممکن در حال انجام می باشد.

ضمن اینکه، بازرگانی سورن علاوه بر پخش سراسری سی ام سی، در پخش سایر مواد اولیه نیز تجربه دارد و مواد اولیه باکیفیتی را در اختیار کادر محترم تولید کشور قرار می دهد. از انواع پودر کاکائو گرفته تا پودر ژلاتین، گوار، فومر، اسید سیتریک و خلاصه، مواد اولیه مورد نیاز صنایع توسط تیم فروش ما با قیمت مناسب عرضه می شود. در بخش های مختلف همین سایت نیز مشخصات هر یک از این مواد اولیه را درج نموده ایم.

کاربردهای سی ام سی در مراکز غذایی

کاربردهای سی ام سی در مراکز غذایی

در زیر به کاربردهای سی ام سی در مراکز غذایی اشاره شده است. با افزودن این ماده پایه ای به فرمولاسیون مواد غذایی می توان بافت آنها را به صورت شگفت انگیزی بهبود بخشید و سطح کیفی آنها را افزایش داد. مصارف سی ام سی در صنایع غذایی به شرح زیر است:

 • قابل استفاده در نانوایی
 • قابل استفاده در محصولات لبنی
 • قابل استفاده در انواع آبمیوه و نوشیدنی
 • قابل استفاده در غذاهای کنسروی و کمپوت های مختلف
 • قابل استفاده در انواع شیرینی اعم از کیک، کلوچه و …
 • قابل استفاده در خوراکی های پرطرفداری همچون شکلات، آبنبات، بستنی، آدامس و …

واردات سی ام سی خوراکی از کشورهای آسیایی

واردات سی ام سی خوراکی از کشورهای آسیایی

واردات سی ام سی خوراکی از کشورهای آسیایی همچون چین، ژاپن و هند انجام می گیرد. این کشورهای آسیایی، سی ام سی را در کیفیت بالایی تولید می کنند و از صادرکنندگان بزرگ این پودر خوراکی در جهان محسوب می شوند. از برندهای آنها می توان به سانروز ژاپن، شاندونگ یولانگ چین و پسفیک هند اشاره کرد. این محصولات توسط بازرگانی سورن به سراسر کشور ارسال می شود.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا