پودر کاکائوپودر کاکائو S9

فروشندگان پودر کاکائو عمده | استفاده از cacao در شکلات

فروشندگان پودر کاکائو محصولات خود را در بسته‌بندی‌هایی با وزن‌های متعدد در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. پودر کاکائو ازجمله محصولاتی است که دارای فواید فراوانی بوده و جهت تولید محصولات خوراکی مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد. پودر کاکائو توسط کشورهای مختلفی تولید و به بهره‌برداری می‌رسد. درخت کاکائو در مناطقی با شرایط آب‌وهوای خاص رشد می‌کند. کشور ایران برای رشد درخت کاکائو چندان مساعد نیست. به همین دلیل پودرهای کاکائو موجود در بازار ایران توسط مراکز بازرگانی وارد می‌شوند. پودرهای کاکائو وارداتی دارای چندین برند مختلف بوده و از کشورهای مختلفی وارد می‌شوند.

فروشندگان پودر کاکائو

پودر کاکائو فرآیند هلندی مرغوب

پودر کاکائو به روش‌های مختلفی تولید می‌شود. برحسب این روش‌ها می‌توان پودرهای کاکائو را به انواع مختلفی تقسیم کرد. پودر کاکائو فرآیند هلندی مرغوب یکی از مطرح‌ترین انواع پودر کاکائو بوده که دارای فروش خوبی نیز می‌باشد. این روش تولید اولین بار توسط یک شیمیدان هلندی به کار رفت. ازاین‌رو به پودر کاکائو فرآیند هلندی شهرت یافته است.

روش تولید این پودر کاکائو به این شکل است که دانه‌های میوه درخت کاکائو کاملاً تفت‌داده می‌شوند. حرارت باعث جداسازی پوسته از دانه می‌شود. سپس پوسته‌ها جداسازی شده و دانه کاکائو و با مشروبات غیرالکلی آسیاب می‌شود. این امر موجب جداسازی کره کاکائو خواهد شد. پس از جداسازی کره کاکائو ماده جامد را دوباره آسیاب کرده و برای کاهش اسیدیته آن مواد افزودنی اضافه می‌گردد. سپس محصول بسته‌بندی‌شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

دانه کاکائو به‌صورت طبیعی دارای طعم تند و ترشی است. علت این امر اسیدیته زیاد آن می‌باشد. اگر پودر کاکائو به روش فرآیند هلندی تولید نشود؛ تندی و ترشی آن باقی خواهد ماند. ازاین‌رو بهتر است پودر کاکائو تفت‌داده شود و به آن ماده افزودنی اضافه گردد. فروشندگان پودر کاکائو این محصول را در بسته‌هایی با وزن‌های 20 و 25 کیلوگرمی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

فروشندگان پودر کاکائو | پودر کاکائو هلندی

پودر کاکائو ترکیه‌ای

در میان برندهای معروف و مطرح پودر کاکائو می‌توان به پودر کاکائو ترکیه‌ای اشاره کرد. پودر کاکائو ترکیه‌ای هم به شکل نچرال و هم به روش فرآیند هلندی تولید می‌شود. در میان برندهای مطرح پودر کاکائو کمپانی آلتین مارکا از شهرت زیادی برخوردار است. آلتین مارکا برندی معروف است که پودر کاکائو را از دانه‌های مرغوب درختان کاکائو کشور غنا تولید می‌کند.

این برند پودرهای کاکائو را با چندین کد مختلف در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. در میان کدهای مختلف کد S8 و S9 از فروش بیشتری برخوردارند. فروشندگان پودر کاکائو هر دو کد ذکرشده را به شکل عمده‌ای در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این دو کد پودرهای کاکائو آلکالایز هستند. به همین دلیل دارای رنگ تیره و رنگ دهی عالی هستند. طعم و عطر این دو پودر کاکائو در نوع خود بی‌نظیر بوده و همین امر موجب محبوبیت بالای پودرهای کاکائو شده است.

فروشندگان پودر کاکائو | پودر کاکائو ترک

استفاده از پودر کاکائو در شکلات

پودر کاکائو دارای مصارف مختلفی است. لازم به ذکر است این محصول در شکلات‌سازی دارای بیشترین استفاده است. استفاده از پودر کاکائو در شکلات به‌وفور انجام می‌گیرد. این محصول اصلی‌ترین مواد اولیه شکلات محسوب می‌شود. شکلات‌های کاکائویی دارای درصدهای مختلفی هستند. ازاین‌رو شکلات‌های تلخ دارای چندین نوع مختلف با قیمت متفاوت هستند.

علاوه بر پودر کاکائو از کره کاکائو نیز در شکلات‌سازی استفاده می‌شود. البته ازآنجایی‌که کره کاکائو از قیمت بالایی برخوردار است؛ گاهی از جایگزین‌های آن استفاده می‌شود.  از فروشندگان پودر کاکائو می‌توان کره کاکائو و جایگزین‌های آن را نیز خریداری کرد.

فروشندگان پودر کاکائو | استفاده از پودر کاکائو در شکلات

فروشندگان پودر کاکائو عمده

فروشندگان پودر کاکائو این محصول را با برندهای مختلفی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن یکی از فروشندگان پودر کاکائو عمده است.[/box] محصولات سورن به شکل‌های نچرال و آلکالایز عرضه می‌شوند. می‌توان پودرهای کاکائو را با وزن‌های مختلف و درصدهای چربی متفاوت خریداری کرد. علاوه بر پودر کاکائو می‌توان انواع مواد اولیه شکلات‌سازی را نیز از طریق این مجموعه خریداری کرد. جهت سفارش تنها کافی است با واحد فروش در تماس باشید.

فروشندگان پودر کاکائو

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا