شکلات
خانه / پودر ثعلب (CMC) / پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته ۳۰۰۰ شفاف ۹۹٫۵%

پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته ۳۰۰۰ شفاف ۹۹٫۵%

پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته ۳۰۰۰  شفاف ۹۹٫۵% یکی از محصولات غلظت بخش موجود در صنایع است که از آن در بخش های مختلف صنعت استفاده می شود. در واقع، پودر سی ام سی نام دیگر کربوکسی متیل سلولز (Carboxy Methyl Cellulose) است که به اختصار CMC نامیده می شود.

این پودر در ۲ مدل خوراکی و صنعتی تولیدشده که پودر سی ام سی خوراکی در محصولاتی مانند شیرینی جات به کار گرفته می شود و پودر سی ام سی صنعتی نیز در واحدهای صنعتی مختلف که در ادامه توضیح خواهیم داد مورد استفاده صنعتگران محترم قرار می گیرد.

پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته ۳۰۰۰

پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته 3000

پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته ۳۰۰۰ شفاف ۹۹٫۵% یکی از محصولات مهم و حیاتی صنعتگران فعال در حوزه های نساجی، رنگ و رزین، چرم، کاغذسازی، حفاری چاه نفت و … است. همانطور که ملاحظه می فرمایید، موارد مصرف پودر سی ام سی صنعتی بسیار گسترده و متنوع است که این گستردگی بر میزان فروش آن تاثیر بسزایی گذاشته است.

ضمن اینکه، ویسکوزیته سی ام سی که توسط شرکت سورن به فروش می رسد در رنج ۳۰۰۰ قرار دارد که یک رنج مناسب و استاندارد به حساب می آید. توجه داشته باشید که هر چقدر ویسکوزیته سی ام سی بالاتر باشد به همان میزان از قدرت غلظت دهندگی بیشتری هم برخوردار است.

واردات پودر ثعلب (CMC) در تناژ بالا

واردات پودر ثعلب (CMC) در تناژ بالا

واردات پودر ثعلب (CMC) در تناژ بالا صورت می گیرد و این محصول در ۲ گرید خوراکی و صنعتی وارد کشور می شود. ضمن اینکه، منظور از پودر ثعلب همان سی ام سی است. در واقع، ثعلب نام گیاهی است که از آن به منظور تولید یک پودر غلظت بخش برای محصولاتی مانند بستنی استفاده می شد؛ اما امروزه با گران شدن پودر این گیاه، محصولاتی مانند CMC جایگزین آن شده اند.

کشورهایی مانند چین، ژاپن، کره جنوبی و آمریکا از تولیدکنندگان برتر پودر سی ام سی در جهان هستند که محصولات ما از کشورهای چین و ژاپن خریداری می شود.

از آنجایی که، واحدهای تولیدی کشور ما چه در زمینه غذایی و چه در زمینه صنعتی بسیار فعال و پویا هستند، لازم است مواد موردنیاز آن ها در تناژ بالایی وارد شود و این پودر غلیظ کننده نیز به عنوان یک ماده اولیه مهم و کاربردی در تناژهای بالایی خریداری شده و با بسته بندی مناسب به موقعیت خریداران ارسال می شود.

فروش فله ای پودر سی ام سی صنعتی گرید ۳۰۰۰

فروش فله ای پودر سی ام سی صنعتی

فروش فله ای پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته ۳۰۰۰ تحت چندین برند معتبر در حال انجام و پیگیری است. برند سانتسو ژاپن یکی از برندهای معتبر جهان است که توسط مرکز ما در دسترس تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم کشور قرار گرفته است. به این ترتیب، هر یک از واحدهای تولیدی کشور که به پودر سی ام سی نیاز دارند می توانند با خرید پودر سی ام سی سانتسو اصل به محصولات خود کیفیت لازم را بخشند.

برند شاندونگ یولانگ چین نیز یکی دیگر از برندهای معتبر سی ام سی در ایران است که این محصول هم به صورت فله ای آماده فروش است. به طور کلی، تمام محصولات مجموعه در وزن های مختلفی ارائه می شوند و تولیدکنندگان می توانند بسته به ظرفیت تولید خود نسبت به خرید سی ام سی در وزن موردنظرشان اقدام کنند.

فروش محصولات نیز به ۲ شیوه حضوری و غیر حضوری یا آنلاین صورت می گیرد که جهت خرید اینترنتی پودر سی ام سی می توانید سفارش خود را در همین صفحه ثبت نمایید. به محض ثبت سفارش در لیست ما قرار خواهید گرفت و مراتب انجام سفارش شما در دستور کار واحد فروش قرار می گیرد.

قیمت پودر سی ام سی وارداتی به نرخ عمده (شفاف ۹۹٫۵%)

قیمت پودر سی ام سی وارداتی به نرخ عمده

قیمت پودر سی ام سی وارداتی شفاف ۹۹٫۵% به نرخ عمده محاسبه می شود که این قیمت عمده مخصوص خرید فله ای محصول است. در یک نتیجه گیری کلی می توان گفت که قیمت پودر سی ام سی وارداتی به کشور تولیدکننده و برند منتخب شما بستگی دارد به همین خاطر قیمت جدید هر برند در وزن موردنظر شما توسط کارشناس فروش محاسبه شده و به اطلاع شما می رسد.

ضمن اینکه، خرید از مراکزی همچون بازرگانی فعال در حوزه خارجی یک خرید مطمئن و بدون واسطه محسوب می شود که این نبود دلال یا واسط بر قیمت محصول تاثیر گذاشته و آن را به یک رنج رقابتی می برد. بنابراین پودر سی ام سی چه در مدل صنعتی و چه در مدل خوراکی آن با قیمت مناسب به فروش می رسد.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت سی ام سی خوراکی پودری (CMC)

قیمت سی ام سی (cmc) خوراکی پودری وارداتی + کاربردها در صنایع غذایی

قیمت سی ام سی خوراکی پودری به دلیل وارداتی بودن آن تا حد زیادی به …

تماس با ما