پودر ثعلب (CMC)

پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته 3000 شفاف 99.5%

پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته 3000  شفاف 99.5% یکی از محصولات غلظت بخش موجود در صنایع است که از آن در بخش های مختلف صنعت استفاده می شود. در واقع، پودر سی ام سی نام دیگر کربوکسی متیل سلولز (Carboxy Methyl Cellulose) است که به اختصار CMC نامیده می شود.

این پودر در 2 مدل خوراکی و صنعتی تولیدشده که پودر سی ام سی خوراکی در محصولاتی مانند شیرینی جات به کار گرفته می شود و پودر سی ام سی صنعتی نیز در واحدهای صنعتی مختلف که در ادامه توضیح خواهیم داد مورد استفاده صنعتگران محترم قرار می گیرد.

پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته 3000

پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته 3000

پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته 3000 شفاف 99.5% یکی از محصولات مهم و حیاتی صنعتگران فعال در حوزه های نساجی، رنگ و رزین، چرم، کاغذسازی، حفاری چاه نفت و … است. همانطور که ملاحظه می فرمایید، موارد مصرف پودر سی ام سی صنعتی بسیار گسترده و متنوع است که این گستردگی بر میزان فروش آن تاثیر بسزایی گذاشته است.

ضمن اینکه، ویسکوزیته سی ام سی که توسط شرکت سورن به فروش می رسد در رنج 3000 قرار دارد که یک رنج مناسب و استاندارد به حساب می آید. توجه داشته باشید که هر چقدر ویسکوزیته سی ام سی بالاتر باشد به همان میزان از قدرت غلظت دهندگی بیشتری هم برخوردار است.

واردات پودر ثعلب (CMC) در تناژ بالا

واردات پودر ثعلب (CMC) در تناژ بالا

واردات پودر ثعلب (CMC) در تناژ بالا صورت می گیرد و این محصول در 2 گرید خوراکی و صنعتی وارد کشور می شود. ضمن اینکه، منظور از پودر ثعلب همان سی ام سی است. در واقع، ثعلب نام گیاهی است که از آن به منظور تولید یک پودر غلظت بخش برای محصولاتی مانند بستنی استفاده می شد؛ اما امروزه با گران شدن پودر این گیاه، محصولاتی مانند CMC جایگزین آن شده اند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]کشورهایی مانند چین، ژاپن، کره جنوبی و آمریکا از تولیدکنندگان برتر پودر سی ام سی در جهان هستند که محصولات ما از کشورهای چین و ژاپن خریداری می شود.[/box]

از آنجایی که، واحدهای تولیدی کشور ما چه در زمینه غذایی و چه در زمینه صنعتی بسیار فعال و پویا هستند، لازم است مواد موردنیاز آن ها در تناژ بالایی وارد شود و این پودر غلیظ کننده نیز به عنوان یک ماده اولیه مهم و کاربردی در تناژهای بالایی خریداری شده و با بسته بندی مناسب به موقعیت خریداران ارسال می شود.

فروش فله ای پودر سی ام سی صنعتی گرید 3000

فروش فله ای پودر سی ام سی صنعتی

فروش فله ای پودر سی ام سی صنعتی ویسکوزیته 3000 تحت چندین برند معتبر در حال انجام و پیگیری است. برند سانتسو ژاپن یکی از برندهای معتبر جهان است که توسط مرکز ما در دسترس تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم کشور قرار گرفته است. به این ترتیب، هر یک از واحدهای تولیدی کشور که به پودر سی ام سی نیاز دارند می توانند با خرید پودر سی ام سی سانتسو اصل به محصولات خود کیفیت لازم را بخشند.

برند شاندونگ یولانگ چین نیز یکی دیگر از برندهای معتبر سی ام سی در ایران است که این محصول هم به صورت فله ای آماده فروش است. به طور کلی، تمام محصولات مجموعه در وزن های مختلفی ارائه می شوند و تولیدکنندگان می توانند بسته به ظرفیت تولید خود نسبت به خرید سی ام سی در وزن موردنظرشان اقدام کنند.

فروش محصولات نیز به 2 شیوه حضوری و غیر حضوری یا آنلاین صورت می گیرد که جهت خرید اینترنتی پودر سی ام سی می توانید سفارش خود را در همین صفحه ثبت نمایید. به محض ثبت سفارش در لیست ما قرار خواهید گرفت و مراتب انجام سفارش شما در دستور کار واحد فروش قرار می گیرد.

قیمت پودر سی ام سی وارداتی به نرخ عمده (شفاف 99.5%)

قیمت پودر سی ام سی وارداتی به نرخ عمده

قیمت پودر سی ام سی وارداتی شفاف 99.5% به نرخ عمده محاسبه می شود که این قیمت عمده مخصوص خرید فله ای محصول است. در یک نتیجه گیری کلی می توان گفت که قیمت پودر سی ام سی وارداتی به کشور تولیدکننده و برند منتخب شما بستگی دارد به همین خاطر قیمت جدید هر برند در وزن موردنظر شما توسط کارشناس فروش محاسبه شده و به اطلاع شما می رسد.

ضمن اینکه، خرید از مراکزی همچون بازرگانی فعال در حوزه خارجی یک خرید مطمئن و بدون واسطه محسوب می شود که این نبود دلال یا واسط بر قیمت محصول تاثیر گذاشته و آن را به یک رنج رقابتی می برد. بنابراین پودر سی ام سی چه در مدل صنعتی و چه در مدل خوراکی آن با قیمت مناسب به فروش می رسد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا