لسیتین

لسیتین سویا (پسیفیک & شیوام) وارداتی | Shivam & Pacific Soy

لسیتین سویا (پسیفیک & شیوام) وارداتی

لسیتین سویا (پسیفیک & شیوام) وارداتی یکی از محصولات اصلی و مهم تولیدی های کشور است که از کشور هند وارد می شود. لسیتین Lecithin یک ماده اولیه کاربردی است که نقش مهمی در تولید محصولاتی مانند شکلات، کیک، شیرینی، نان و … دارد. این محصول به 2 شکل، جامد و مایع تولید می شود.

لسیتین جامد یک نوع پودر خوراکی است که در روند تولید نان مورد استفاده قرار می گیرد. لسیتین مایع نیز یک نوع روغن گیاهی است که مصارف بسیار گسترده ای در صنایع غذایی دارد. در ضمن لسیتین از منابع گیاهی و جانوری متعددی به دست می آید که برخی از این منابع عبارت اند از سویا، تخمه آفتابگردان، گوشت، زرده تخم مرغ و … .

لسیتین به دست آمده از سویا به دلیل اینکه کمتر کسی به آن آلرژی دارد و از قیمت مناسبی هم برخوردار است مورد توجه تولیدکنندگان داخلی و خارجی قرار گرفته است. کشورهای زیادی نیز در جهان به جمع تولیدکنندگان لسیتین سویا پیوسته اند که کشور هند یکی از آن ها می باشد. لسیتین های تولید هند از وضعیت کیفی و قیمتی مناسبی برخوردار هستند.

لسیتین سویا پسیفیک وارداتی (Pacific)

لسیتین سویا (پسیفیک & شیوام) وارداتی Shivam  (Pacific)

با استفاده از لسیتین سویا (پسیفیک & شیوام) وارداتی (Pacific) Shivam می توان به محصولات غذایی همچون شکلات، کیک، بیسکویت، شیرینی و … غلظت بخشید و باعث تثبیت آن ها شد. به طور کلی، استفاده از لسیتین مایع منجر به افزایش کیفیت تولیدات غذایی شده و بر سطح کیفی آن ها می افزاید.

از خصوصیات لسیتین سویا pacific & shivam می توان به درصد استاندارد اسید درون آن اشاره کرد که در رنج 19.7 قرار دارد. این محصول در بشکه هایی با وزن 240 لیتری وارد شده و توسط تامین کنندگان مواد اولیه همچون مجموعه سورن به اقصی نقاط کشور ارسال می شود. این محصول را می توانید در همین سایت ثبت سفارش کنید.

واردات لسیتین سویا مایع از هند در تناژ بالا

واردات لسیتین سویا مایع از هند در تناژ بالا

واردات لسیتین سویا مایع از هند در تناژ بالا صورت می گیرد. شرکت های زیادی در کشور هند در زمینه تولید لسیتین سویا مایع فعالیت می کنند که برخی از آن ها عبارت اند از گجرات، گلوبال، ویپی و همین پسفیک که درباره آن توضیح داده شد.

لسیتین های گجرات، گلوبال و ویپی همچون لسیتین سویا پسفیک وارداتی در سطح کیفی بالایی قرار دارند و در بشکه هایی با وزن 200 و 240 لیتری به فروش می رسند. کارخانجات و کارگاه های تولیدی کشور می توانند با استفاده از لستین های وارداتی موجود سطح کیفی تولیدات خود را افزایش دهند.

قیمت خرید لسیتین سویا (Soy Lecithin)

قیمت خرید لسیتین سویا (Soy Lecithin)

قیمت خرید لسیتین سویا (Soy Lecithin) (لسیتین سویا (پسیفیک & شیوام) وارداتی)  بستگی به برند منتخب مشتری دارد. همانطور که گفته شد، برندهای متنوعی در حال فروش هستند که هر یک وضعیت متفاوتی نسبت به دیگری دارد؛ اما در کل این محصولات با وجود کیفیت خوبی که دارند با قیمت مناسبی ارائه می شوند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه سورن یکی از مراکز تامین کننده مواد اولیه در ایران است که این محصولات را به صورت فله ای و با قیمت عمده در اختیار تولیدکنندگان محترم قرار می دهد.[/box]

لسیتین سویا (soy lecithin) نیز همچون سایر محصولات اولیه واردشده با قیمت دست اول و عمده به فروش می رسد. جهت استعلام قیمت لسیتین سویا پسفیک وارداتی و سایر برندهای هندی می توانید با بخش فروش تماس بگیرید و از قیمت فروش لسیتین تحت برندهای مختلف مطلع شوید.

لسیتین سویا (پسیفیک & شیوام) وارداتی

بررسی خاصیت لسیتین برای سلامت بدن

با بررسی خاصیت لسیتین برای سلامت بدن همراه ما باشید. لسیتین یک چربی ضروری برای بدن است که برخلاف شایعات به وجود آمده نه تنها ضرری برای بدن ندارد بلکه خواص هم دارد که اکنون به آن ها می پردازیم. البته توجه داشته باشید که اگر در مصرف این محصول زیاده روی کنید قطعا بدن شما واکنش نشان داده و ممکن است با مشکلاتی همچون اسهال و حالت تهوع مواجه شوید. بنابراین در مصرف آن نباید زیاده روی کنید. در زیر به خواص مهم این محصول اشاره کرده ایم:

  • تقویت حافظه

  • تقویت سیستم گوارش

  • تقویت سیستم ایمنی

  • کاهش سطح کلسترول

  • کاهش مشکلات قلبی و عروقی

  • کمک به درمان بیماری هایی همچون پارکینسون، زردی، سینوزیت، سیروز کبدی و …

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا