شکلات ایرانیشکلات تلخشکلات سایرو

خرید عمده ای از کارخانه شکلات سایرو تلخ 55 تا 75% 4 گرمی

کارخانه شکلات سایرو Sairoo chocolate، تولید کننده شکلات هایی با مصارف مختلف است. از شکلات های تلخ و شیرین گرفته تا شکلات هایی با بسته بندی زیبا و خاص 4 گرمی در لیست محصولات سایرو قرار دارند.

کارخانه شکلات سایرو

مراکزی نظیر قنادی ها، هایپر مارکت ها و سوپر مارکت ها از توزیع کنندگان اصلی شکلات در ایران هستند که به دلیل خرید بالا شکلات توسط مشتریان خود، این محصول را در چندین تن سفارش می دهند و در نهایت، این سفارش فله ای منجر به سودآوری برای آنها شده است. تا پایان همراه ما باشید تا بیشتر با محصولات کارخانه سایرو آشنا شوید.

معرفی اجمالی کارخانه شکلات سایرو

معرفی اجمالی کارخانه شکلات سایرو

با معرفی اجمالی کارخانه شکلات سایرو همراه ما باشید. شرکت کیان شکلات کیمیا دارای چندین برند است که یکی از آنها، شکلات سایرو می باشد. فعالیت این شرکت از سال ۱۳۷۷ آغاز شد و در طی این سال ها محصولات زیادی وارد چرخه تولید شرکت شده است.

 

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]محل فعالیت شرکت در شهرک صنعتی ایوانکی می باشد و نیروهای کارخانه به طور منظم در حال تولید محصولات کاکائویی و انواع شکلات هستند.[/box]

تولید شکلات در تنوع بالا و با استفاده از مواد اولیه مرغوب از مشخصات بارز کارخانه سایرو است. برند sairoo با داشتن بیش از ۲۰ سال سابقه در امر شکلات سازی به موفقیت های زیادی دست یافته است و شکلات های درجه یکی را به بازار داخل عرضه نموده است.

خرید شکلات سایرو با قیمت مناسب

خرید شکلات سایرو با قیمت مناسب

به دلیل ایرانی بودن محصولات سایرو و عدم نیاز به پرداخت ارز، همواره خرید شکلات سایرو با قیمت مناسب همراه است. در واقع، کشور ما در زمینه شکلات سازی و تولید شیرینی جات از بهترین های جهان است و حتی برخی از شکلات های ایرانی بهتر از نمونه خارجی خود هستند که این موضوع باعث باز شدن دریچه صادرات شده است.

همانطور که اشاره شد در کارخانه سایرو، شکلات های متنوعی تولید می شوند که برخی از آنها عبارتند از شکلات قهوه، شکلات صبحانه، شکلات کاکائویی، شکلات کاراملی، شکلات سنگی و همینطور شکلات تلخ دارک که طرفداران بیشماری در مراکز به خصوص از سمت کافه دارها دارد. در ادامه آنالیز و ویژگی های شکلات تلخ سایرو را به صورت کامل شرح داده ایم.

مشخصات انواع شکلات تلخ سایرو

مشخصات انواع شکلات تلخ سایرو

مشخصات انواع شکلات تلخ سایرو به ترتیب زیر است:

  • شکلات سایرو با ۵۵ درصد تلخی با وزن ۴ گرم و فروش عمده در کارتن ۵ کیلویی
  • شکلات سایرو با ۶۵ درصد تلخی با وزن ۴ گرم و فروش عمده در کارتن ۵ کیلویی
  • شکلات سایرو با ۷۵ درصد تلخی با وزن ۴ گرم و فروش عمده در کارتن ۵ کیلویی

سفارش انواع شکلات سایرو Sairoo Chocolate

سفارش انواع شکلات سایرو Sairoo Chocolate

امکان مراجعه حضوری و حتی اینترنتی جهت سفارش انواع شکلات سایرو Sairoo Chocolate مهیا شده است و مراکز سراسر کشور می توانند تنها با صرف چند دقیقه زمان، محصول مورد نظر مرکز خود را تامین نمایند.

از نظر ضمانت نیز تمام محصولات سایرو با ضمانت کیفی در اختیار مراکز مختلف قرار داده می شوند و از آنجایی که یکی از بهترین شکلات های تولید ایران هستند و سطح کیفی بالایی دارند عرضه آنها با استقبال عموم مواجه خواهد شد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا