پودر کاکائو

پودر کاکائو عمده ای | موارد استفاده کاکائو | پخش عمده cacao

خرید پودر کاکائو عمده ای یکی از خریدهای اصلی تولیدکنندگان صنف قنادی و کارخانجات کشور است. این پودر که برگرفته از دانه های درخت کاکائو می باشد به ۲ صورت طبیعی و قلیایی تولید می شود. پودر کاکائو طبیعی همان پودر اولیه حاصل شده از استخراج دانه های کاکائو است که طعم تلخی دارد. درواقع، تلخی بیش از حد پودر کاکائو طبیعی باعث شده تولیدکنندگان از آن در محصولات تولیدی خود استفاده نکنند. بیشترین استفاده از پودر کاکائو طبیعی مربوط به تولید شکلات های تلخ می شود.

این موضوع باعث شد تولیدکنندگان با انجام فرآیندهایی، تلخی این پودر را از بین ببرند و طعم ملایمی به آن بخشد و در نهایت، پودر کاکائو قلیایی شده یا آلکالایز که برخی نیز به آن پودر کاکائو هلندی می گویند، پدید آمد. پودر کاکائو مصرفی قنادی ها و واحدهای تولیدی نیز از نوع پودر کاکائو آلکالایز است. با این پیش‌نیاز، به سراغ معرفی برندهای معتبر پودر کاکائو جهان که در ایران نیز عرضه می شوند، می رویم. با ما همراه باشید.

فروش پودر کاکائو عمده ای

فروش پودر کاکائو عمده ای

فروش پودر کاکائو عمده ای توسط شرکت بازرگانی سورن در چندین برند معتبر صورت می گیرد. این محصول اولیه از محصولات وارداتی کشور است که از کشورهای آسیایی و اروپایی خریداری شده و در تناژ بالایی وارد کشور می‌ شود.

از کشورهای آسیایی تولیدکننده پودر کاکائو که در این زمینه موفق هستند می توان به کشورهای ترکیه، مالزی و اندونزی اشاره کرد. پودر کاکائو تولیدی این کشورها در پارت های مجموعه ما موجود است و با قیمت مناسب به فروش می رسند.

کشورهای اروپایی نیز عملکرد درخشانی در زمینه تولید پودر کاکائو آلکالایز و پودر کاکائو طبیعی دارند. از کشورهای اروپایی تولیدکننده پودر کاکائو نیز می‌ توان به کشورهای هلند، فرانسه و آلمان اشاره کرد. پودر کاکائو تولید این سه کشور نیز توسط مرکز Soren در داخل ایران عرضه می‌شود.

معرفی برندهای معتبر پودر کاکائو

معرفی برندهای معتبر پودر کاکائو

با معرفی برندهای معتبر پودر کاکائو می توان به تولیدکنندگان کمک کرد تا بهترین انتخاب را با توجه به محصول تولیدی و بودجه در نظر گرفته خود داشته باشند؛ به همین خاطر اسامی برندهای معتبر پرفروش را به همراه اطلاعات اصلی آن‌ها شرح داده ایم:

  • پودر کاکائو تولیدشده توسط برند کارگیل هلند

پودر کاکائو تولیدشده توسط برند کارگیل هلند یکی از پودرهای کاکائو باکیفیت جهان است که درصد چربی آن بین ۱۰ الی ۱۲ قرار دارد. در حقیقت، برند Cargill یکی از معتبرترین برندهای فعال در حوزه پودر کاکائو است که محصولاتش در کشورهای بسیاری ازجمله کشور ما استفاده می شود.

  • پودر کاکائو تولیدشده توسط برند آلتین مارکا ترکیه

پودر کاکائو تولیدشده توسط برند آلتین مارکا ترکیه نیز یکی دیگر از محصولات باکیفیت بازار است. شرکت آلتین مارکا؛ پودر کاکائو را در چندین گرید مختلف تولید می کند که گریدهای محبوب آن در ایران عبارت‌اند از گریدهای S8 و S9. چربی تولیدات آلتین مارکا نیز در سطح استانداردی قرار دارد و محصولات آن در پکیج های ۲۵ کیلویی به فروش می رسند.

  • پودر کاکائو تولیدشده توسط برند جامبی اندونزی

پودر کاکائو تولیدشده توسط برند جامبی اندونزی با وجود کیفیت خوب از قیمت مناسبی برخوردار است به همین خاطر توسط بسیاری از واحدهای تولیدی مصرف می شود. در واقع، کشور اندونزی به دلیل اینکه پتانسیل لازم جهت تولید پودر کاکائو را دارد به جمع تولیدکنندگان موفق پودر کاکائو پیوسته است.

  • پودر کاکائو تولیدشده توسط برند جی بی مالزی

پودر کاکائو تولیدشده توسط برند جی بی مالزی یکی دیگر از پودرهای کاکائو خوش قیمت و با کیفیت بازار است که مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی قرار گرفته است. این استقبال خوب از فروش پودر کاکائو عمده ای JB مالزی منجر به تداوم واردات آن شده است.

موارد استفاده از پودر کاکائو

موارد استفاده از پودر کاکائو

موارد استفاده از پودر کاکائو بسیار گسترده است؛ در حدی که این محصول به یکی از پر مصرف ترین محصولات مورد استفاده در صنایع غذایی تبدیل شده است. در ترکیب بسیاری از محصولات غذایی از انواع کیک و شیرینی گرفته تا انواع محصولات لبنی از پودر کاکائو استفاده می شود که وجود این پودر باعث خوشمزه شدن آن‌ها شده است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]می ‌توان گفت که پودر کاکائو یک طعم دهنده درجه یک است که با استفاده از آن، درصد فروش یک محصول به صورت چشمگیری افزایش می یابد.[/box]

همچنین پودر کاکائو در خوشبو شدن محصولات غذایی نیز تاثیرگذار است. همه این موارد، باعث خرید عمده پودر کاکائو خارجی توسط تولیدکنندگان حرفه ای صنایع غذایی شده است.

پخش عمده انواع مواد اولیه صنایع غذایی

پخش عمده انواع مواد اولیه صنایع غذایی

پخش عمده انواع مواد اولیه صنایع غذایی توسط مجموعه بازرگانی SOREN تحت برندهای معتبر و مطرح جهان در جریان است. از مواد اولیه موجود در مجموعه می توان به پودر نارگیل در انواع خشک و چرب، پودر ثعلب، پودر کنجد، شکلات تخته ای، شکلات چیپسی، لسیتین مایع در مدل سویا و … اشاره کرد.

تولیدکنندگان با بهره گیری از این مواد اولیه مرغوب می توانند سطح کیفی محصولات خود را ارتقا داده و فروش آن‌ها را به حد مورد نظر خود برسانند. همچنین جهت استعلام موجودی و اطلاع از قیمت هر یک از این مواد اولیه می توانید با واحد مشاوره و فروش تماس بگیرید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا