شکلات
خانه / پودر ثعلب (CMC) / فروش عمده ثعلب پودری | پودر ثعلب چیست ؟ | کاربرد پودر ثعلب

فروش عمده ثعلب پودری | پودر ثعلب چیست ؟ | کاربرد پودر ثعلب

شرکت سورن، فروش عمده ثعلب را در کیسه هایی با وزن ۲۰ کیلو انجام می دهد و بهترین قیمت را برای این محصول اولیه در نظر گرفته است.

فروش عمده ثعلب

ممکن است برای برخی از تولید کنندگان یا تامین کنندگان تازه وارد سوال پیش آید که پودر ثعلب چیست و چرا از آن در فرمولاسیون مواد غذایی استفاده می کنند. در این بخش، این پرسش ها را به صورت کامل پاسخ داده ایم و در همین سایت نیز امکان خرید فله ای پودر ثعلب با قیمت عمده ای را ایجاد نموده ایم. با ما همراه باشید تا به صورت تخصصی با این پودر خوراکی مهم آشنا شوید.

مراکز فروش عمده ثعلب (Salep Powder)

مراکز فروش عمده ثعلب

در مراکز فروش عمده ثعلب (Salep Powder) موضوعی که ممکن است از دید مشتریان به دور بماند تنوع این محصول اولیه از جوانب مختلف است. پودر ثعلب در مدل ها و درجه کیفی متفاوت تولید و ارائه می شود و طبیعتا قیمت آنها نیز با یکدیگر تفاوت دارد.

به طور کلی، پودر ثعلب در دو مدل طبیعی و صنعتی عرضه می شود که نوع طبیعی آن قیمت بیشتری دارد. از حیث عملکرد نیز تفاوت قابل توجهی میان این دو محصول دیده نمی شود که این موضوع باعث افزایش فروش پودر ثعلب صنعتی که CMC نام دارد شده و بسیاری از تولید کنندگان را به استفاده از آن ترغیب نموده است.

پودر ثعلب چیست

پودر ثعلب چیست

اکنون به صورت جامع به این پرسش که پودر ثعلب چیست می پردازیم. پودر ثعلب گیاهی از گیاه ثعلب حاصل می شود. در ریشه این گیاه، غددی وجود دارند که این غدد از گیاه جدا شده و بعد از خشک شدن به پودر گیاهی تبدیل می شود.

پودر ثعلب گیاهی به حدی مقوی و مفید است که باعث درمان ورم معده و دردهای مربوط به معده، آرامش اعصاب و بسیاری موارد این چنینی می شود.

پودر ثعلب سی ام سی نیز باعث افزایش کیفیت محصولات غذایی شده و از قیمت مناسبی برخوردار است که این قیمت برای تولیدی هایی که حجم تولید بالایی دارند مقرون به صرفه می باشد. البته این پودر قابل استفاده در هر محصولی نمی باشد و تنها در چند محصول به خصوص کارآیی دارد که در ادامه آنها را نیز شرح خواهیم داد.

لیست اسامی انواع ثعلب موجود در مجموعه

اسامی انواع ثعلب موجود
پودر ثعلب ژاپنی

در زیر به لیست اسامی انواع ثعلب موجود در مجموعه اشاره نموده ایم که مراکز سراسر کشور می توانند با توجه به تجربه خود یا با مشورت گرفتن از کارشناسان ما بهترین ثعلب را بسته به کار خود انتخاب نمایند:

  • پودر ثعلب تولید ژاپن (سانروز)
  • پودر ثعلب تولید چین
  • پودر ثعلب تولید دانمارک

موارد استفاده از پودر ثعلب در صنایع غذایی

موارد استفاده از پودر ثعلب در صنایع غذایی

بیشترین موارد استفاده از پودر ثعلب در صنایع غذایی مربوط به کارخانجات تولید بستنی و عرضه کنندگان بستنی در سطح شهر است. در واقع، ثعلب باعث کشدار شدن بافت بستنی شده و در بسیاری از آنها از جمله بستنی سنتی و قیفی کارآیی دارد.

کارخانجات تولید کننده مربا و دسرهای مختلف و همینطور قنادی ها جهت شیرینی سازی به این ماده اولیه نیاز دارند که مجموعه Soren با ارائه نامحدود آن، شرایطی را فراهم نموده است که تولیدی ها در وزن مدنظرشان بتوانند محصول را سفارش دهند.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc)

قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc) | ثعلب ترک & ژاپنی صنعتی & خوراکی

قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc) براساس برند منتخب مشتری تعیین می شود. در …

تماس با ما