پودر کاکائو ترکپودر کاکائو هلندی

بهترین شرکت های تولید کننده پودر کاکائو در دنیا | Altin . GT

شرکت های تولید کننده پودر کاکائو

پودر کاکائو یکی از محصولاتی است که داری کاربردهای زیادی می‌باشد. از این محصول در انواع صنایع غذایی و تولید محصولاتی مانند شیرینی، شکلات، بستنی، دسر، مواد لبنی و برخی از نوشیدنی‌ها استفاده می‌شود. پودرهای کاکائو توسط مراکز مختلفی در داخل و خارج کشور تولید می‌شوند. مقدار درختان کاکائو در ایران محدود است و به همین دلیل بیشتر این محصول از طریق شرکت‌های خارجی وارد می‌شود. شرکت‌های تولیدکننده پودر کاکائو این محصول را در انواع و بسته‌بندی‌های مختلف به کشورهای متعددی صادر می‌کنند.

 

آشنایی با شرکت‌های تولیدکننده پودر کاکائو مرغوب

 شرکت‌های تولیدکننده پودر کاکائو
آشنایی با شرکت‌های تولیدکننده پودر کاکائو مرغوب

آشنایی با شرکت‌های تولیدکننده پودر کاکائو مرغوب به شما این امکان را می‌دهد که برندهای باکیفیت پودر کاکائو را بشناسید و در تولیدی‌ها و کارخانجات از پودر کاکائو مرغوب و اصل استفاده کنید. به‌طورکلی برخی از شرکت‌های تولیدکننده کاکائو در دنیا عبارت‌اند از:

  • کمپانی کارگیل: کارگیل یکی از برندهای مرغوب پودر کاکائو اصل خارجی است. این کمپانی دارای فعالیت گسترده‌ای است. مالزی، اسپانیا و هلند برخی از کشورهای تولیدکننده پودر کاکائو کارگیل محسوب می‌شوند. پودر کاکائو کارگیل دارای رنگی تیره است و در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی عرضه می‌شود. این پودر کاکائو از طعم نسبتاً تلخ و از رنگ دهی بالایی برخوردار است.
  • کمپانی آلتین مارکا: آلتین مارکا برندی ترکیه‌ای است. این کمپانی انواع پودر کاکائو طبیعی و آلکالایز را با رنگ‌های مختلف تولید می‌کند. پودر کاکائو آلتین مارکا دارای کدهای مختلفی است. کد s9 آن به‌طور گسترده‌ای در کارخانجات شکلات‌سازی ایران مورداستفاده قرار می‌گیرد. دانه‌های پودر کاکائو آلتین مارکا در کشور غنا کشت می‌شوند. این پودر کاکائو دارای چربی عالی و طعم و عطر مطبوعی است. از دیگر مشخصات پودر کاکائو s9 آلتین مارکا دارا بودن قیمت مناسب می‌باشد.

انواع پودر کاکائو اصل خارجی

انواع پودر کاکائو اصل خارجی

پودرهای کاکائو در دو نوع کلی طبیعی و فراوری‌شده تولید می‌شوند. همان‌طور که از نام این دو محصول مشخص است؛ پودرهای کاکائو طبیعی خام هستند و به آن ماده افزودنی اضافه نمی‌شود. میزان اسیدیته این نوع پودر کاکائو زیاد است و به همین دلیل کمتر در شکلات‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرد. پودر کاکائو فراوری‌شده یا آلکالایز در طی تولید حرارت داده می‌شود. به آن ماده افزودنی اضافه می‌گردد تا از طعم ترش آن کاسته شود. می‌توان انواع پودر کاکائو اصل خارجی آلکالایز و طبیعی را از طریق شرکت‌های تولیدکننده پودر کاکائو وارد کرد.

نمایندگی‌های فروش پودر کاکائو باکیفیت

نمایندگی‌های فروش پودر کاکائو باکیفیت

سورن یکی از نمایندگی‌های فروش پودر کاکائو باکیفیت می‌باشد. این بازرگانی انواع برندهای کاکائو خارجی را از طریق شرکت‌های تولیدکننده پودر کاکائو در ترکیه وارد می‌کند. سورن پودرهای کاکائو را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کند.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا