پودر نارگیل

پودر نارگیل لوازم قنادی | خشک و چرب سریلانکا & اندونزی coconut

پودر نارگیل لوازم قنادی به عنوان یک ماده تزییناتی و طعم دهنده مورد استفاده تولیدکنندگان قرار می گیرد. پودر نارگیل (Coconut Powder) یکی از فرآورده های پرخواص میوه نارگیل است که مصارف گسترده ای در واحدهای تولیدی مانند قنادی‌ها دارد. این مصارف گسترده باعث شده عرضه این محصول با استقبال خوب تولیدکنندگان ما مواجه شود.

بنابراین می‌ توان گفت که پودر نارگیل یکی از پرفروش ترین پودرهای خوراکی موجود در بازار است که از آن در مراکز تولیدی مختلف استفاده می شود. این محصول طعم دهنده توسط شرکت بازرگانی سورن در وزن های مختلفی عرضه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این پودر خوراکی لذیذ و مقوی با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

فروش پودر نارگیل لوازم قنادی

فروش پودر نارگیل لوازم قنادی

فروش پودر نارگیل لوازم قنادی تحت برندها و وزن های مختلف صورت می گیرد. این محصول یکی از محصولات وارداتی مجموعه بازرگانی سورن است که معمولا از سریلانکا وارد می شود. این کشور آسیایی در زمینه تولید پودر نارگیل عملکرد درخشانی دارد که این نحوه عملکرد موجب صادرات پودر نارگیل آن به کشورهای مختلفی مانند کشور ما شده است.

در واقع، سریلانکا پتانسیل لازم جهت کاشت نخل های نارگیل را دارد و با این پتانسیل خود اقدام به استخراج فرآورده‌ های نارگیل همچون پودر نارگیل و شیر نارگیل می‌کند. محصولات سریلانکایی به تایید تولیدکنندگان ما رسیده‌اند که این تایید بر واردات آن تداوم بخشیده است.

تولید کنندگان و تامین کنندگان می توانند از طریق همین سایت اقدام به خرید پودر نارگیل لوازم قنادی تولید سریلانکا کنند. ما این محصول را با ضمانت سلامت، اصالت و کیفیت در اختیار واحدهای فعال در صنایع تولیدی قرار می دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پودر نارگیل تولید سریلانکا و مصارف آن ادامه مطلب را از دست ندهید.

موارد مصرف پودر نارگیل در قنادی‌ها

موارد مصرف پودر نارگیل در قنادی‌ها

موارد مصرف پودر نارگیل در قنادی‌ها گسترده است و این محصول به دو دسته کلی تقسیم می ‌شود. اولین دسته مربوط به پودر نارگیل خشک است. این پودر نارگیل به عنوان یک ماده تزیینی خوش طعم در محصولاتی مانند انواع کیک، شیرینی، خرما و حلوا مجلسی و سایر دسرهای قنادی به کار گرفته می شود. دسته دوم نیز مربوط به پودر نارگیل چرب است.

پودر نارگیل چرب قابلیت ترکیب با محصولات اولیه دیگر را دارد و باعث خشکی ساختار کیک ها و شیرینی های مختلفی نمی شود. برای مثال، محصولاتی مانند شیرینی نارگیلی با بهره‌گیری از این پودر نارگیل تولید می شود؛ بنابراین می توان گفت که پودر نارگیل چرب مصارف بیشتری نسبت به مدل خشک آن دارد اما با این حال، هر دو آن‌ها از مواد اصلی قنادی ها به حساب می آیند.

مرکز ما ارائه دهنده پودر نارگیل خشک و پودر نارگیل چرب در کیفیت بالا است و این محصولات را با باربری مناسب به شهرستان‌ های کشور ارسال می‌ کند. اگر شما عزیزان نیز خواهان پودر نارگیل فله ای در گرید خشک یا چرب هستید می توانید از طریق همین سایت نسبت به ثبت سفارش محصولات موردنظر خود اقدام کنید.

قیمت پودر نارگیل خشک و چرب سریلانکا و اندونزی

قیمت پودر نارگیل خشک و چرب سریلانکا

قیمت پودر نارگیل خشک و چرب سریلانکا و اندونزی در رنج مناسبی قرار دارد؛ البته قیمت آن‌ها بایکدیگر متفاوت است. بر همین اساس، قیمت پودر نارگیل چرب از نوع خشک بیشتر است؛ چراکه این مدل پودر نارگیل از مصارف بیشتری در قنادی ها برخوردار است به همین خاطر با قیمت بیشتری هم توسط شرکت های تولیدی عرضه می شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت پودر نارگیل سریلانکا همچون کیفیت آن مناسب است و در رنج رقابتی قرار دارد.[/box]

همچنین جدیدترین قیمت پودر نارگیل سریلانکا توسط مدیر فروش مرکز به اطلاع مشتریان محترم می رسد. بنابراین هر تولیدکننده یا تامین کننده ای که به دنبال اطلاع از قیمت روز پودر نارگیل خارجی است می تواند با کارشناس فروش ما تماس بگیرد.

ارسال انواع پودر خوراکی به تولیدی های سراسر کشور

ارسال انواع پودر خوراکی به تولیدی های سراسر کشور

ارسال انواع پودر خوراکی به تولیدی های سراسر کشور با قدرت تمام در حال انجام است. از انواع پودر خوراکی که در حال توزیع می باشد می توان به پودر کاکائو، پودر ثعلب CMC، پودر ژلاتین، پودر گوار (گوارگام)، پودر فومر و … اشاره کرد. هر یک از این محصولات از برندهای معتبر خارجی خریداری شده اند و به‌صورت عمده به فروش می رسند. همچنین انواع مواد اولیه موردنیاز صنایع غذایی نیز موجود بوده و با تضمین کیفیت در اختیار اصناف این صنعت قرار می گیرد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا