پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل پرچرب | (تفاوت ارزش غذایی نارگیل چرب و خشک)

قیمت پودر نارگیل پرچرب توسط مراکز تولیدی و بازرگانی‌های واردکننده اعلام می‌گردد. پودر نارگیل از میوه درخت نارگیل تهیه می‌شود. این میوه به علت ارزش تغذیه‌ای بالا و خواص بی‌نظیر جهت تولید محصولات غذایی متعددی مورداستفاده قرار می‌گیرد. پودر نارگیل مشتق شده از این میوه می‌باشد. این محصول دارای خواص ویژه‌ای بوده و در انواع متنوع ریزودرشت تولید می‌شود. هر یک از انواع پودر نارگیل دارای کارایی خاصی است و می‌تواند آن‌ها را به شکل عمده و جزئی خریداری کرد.

قیمت پودر نارگیل پرچرب

خواص ویژه پودرهای نارگیل پرچرب

پودرهای نارگیل پرچرب نسبت به پودرهای نارگیل کم‌چرب از خواص و ارزش غذایی بیشتری برخوردارند. همچنین قیمت پودر نارگیل پرچرب نسبت به پودرهای شک و کم‌چرب بیشتر است. از خواص ویژه پودرهای نارگیل پرچرب می‌تواند به موارد زیر اشاره کرد:

  • موجب راحتی هضم غذا و بهبود بیماری‌های گوارشی می‌شود: پودر نارگیل سرشار از فیبر است این ماده باعث هضم بهتر غذا و بهبود بیماری‌های گوارشی می‌شود.
  • از بین برنده برخی از انواع باکتری‌ها: پودر نارگیل حاوی نوعی اسید خاص است این ماده از بین برنده بسیاری از ویروس‌ها، قارچ‌ها و باکتری‌ها می‌باشد.
  • تقویت ایمنی بدن: پودر نارگیل به علت دارا بودن طبع گرم موجب تقویت ایمنی بدن می‌شود.
  • بهبود بیماری‌های قلبی: پودر نارگیل به علت دارا بودن اسیدهای آنتی‌اکسیدان باعث بهبود عملکرد قلب شده و به‌نوعی تنظیم‌کننده کلسترول خون است.
  • پودر نارگیل از مقدار زیادی آهن برخوردار است و همین امر می‌تواند به برخی از کم‌خونی‌ها کمک شایانی نماید.

تمامی این خواص در کنار دارا بودن منگنز، منیزیم، مس، پتاسیم، فسفر، ویتامین ب 6 و… باعث شده پودر نارگیل به‌عنوان ماده غذایی مفیدی شناخته شود.

قیمت پودر نارگیل پرچرب | خواص پودر نارگیل

تفاوت ارزش غذایی پودر نارگیل چرب و خشک

با یک سرچ ساده می‌تواند به تفاوت ارزش غذایی پودر نارگیل چرب و خشک پی برد. ارزش تغذیه‌ای پودر نارگیل چرب بیشتر است. همچنین قیمت پودر نارگیل پرچرب و کم‌چرب و کارایی آن‌ها متفاوت است. پودرهای نارگیل پرچرب بیشتر برای مصارف صنعتی استفاده می‌شود. برخی از موارد مصرف این محصول تولید مواد آرایشی و بهداشتی و یا جهت روغن‌گیری مصرف می‌شود. البته پودرهای نارگیل چرب گاهی نیز در صنایع غذایی مصرف دارند.

پودرهای نارگیل خشک یا کم‌چرب بیشتر برای مصارف خانگی و جزئی استفاده می‌شوند. مهم‌ترین کاربرد این محصول تزئین محصولات خوراکی مانند شکلات و شیرینی می‌باشد. این محصول به‌وفور مورداستفاده قنادی‌ها و کافی‌شاپ‌ها قرارگرفته است. این محصول از ماندگاری بیشتری برخوردار است. میزان رطوبت آن کم بوده و به همین دلیل نسبت طول عمر محصولات غذایی که با پودر نارگیل خشک تولید می‌شوند بیشتر از موادی است که با پودر نارگیل پرچرب تولید می‌شود.

قیمت پودر نارگیل پرچرب| ارزش غذایی پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل پرچرب

قیمت پودر نارگیل پرچرب با توجه به نوع کشور تولیدی آن متفاوت است. فیلیپین، اندونزی و سریلانکا از اصلی‌ترین تولیدکنندگان این محصول محسوب می‌شوند. در هر یک از این کشورها چندین کمپانی فعالیت دارند. هر کمپانی محصولات خود را با قیمت متفاوتی به بازار عرضه می‌کند. یکی دیگر از عوامل مؤثر دیگر بر میزان قیمت این محصول، میزان درصد چربی است. هراندازه درصد چربی پودر نارگیل بیشتر باشد میزان قیمت آن افزایش خواهد یافت.

نوع بسته‌بندی و وزن پودر نارگیل نیز از دیگر عوامل تعیین‌کننده قیمت پودر نارگیل پرچرب است. این محصول در بسته‌هایی با وزن‌های 50 و 100 کیلوگرم در بازار عرضه می‌شود. نرخ ارز و مقدار خرید نیز بر هزینه تمام‌شده این محصول مؤثر است.

قیمت پودر نارگیل پرچرب

خرید پودر نارگیل اصل عمده

امروزه تقلب در محصولات غذایی متعدد ازجمله پودر نارگیل افزایش‌یافته است. بسیاری از مراکز با مخلوط کردن مواد شیرین‌کننده با پودر نارگیل محصولی بی‌کیفیت را به مشتریان عرضه می‌کنند. جهت خرید پودر نارگیل اصل عمده می‌توانید با مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن در تماس باشید. سورن برندهای مختلفی از پودر نارگیل اندونزی و سریلانکا را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.قیمت پودر نارگیل پرچرب | خرید پودر نارگیل عمده

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا