پودر کاکائو

شرکت واردکننده پودر کاکائو خوب | فروش عمده

پودر کاکائو یکی از محصولات مغذی و پرکاربردی است که از آن در صنایع غذایی و خوراکی استفاده می‌شود. بیشترین موارد مصرف پودر کاکائو در صنعت شیرینی و شکلات‌سازی می‌باشد. درخت کاکائو یکی از درختانی است که در مناطق استوایی و گرمسیری رشد می‌کند. میوه این درخت حاوی تعدادی دانه کاکائو است. از دانه‌های کاکائو محصولاتی مانند کره کاکائو و پودر کاکائو تهیه می‌شود. ازآنجایی‌که تعداد درختان کاکائو در ایران به علت شرایط آب و هوایی محدود است، بیشتر پودر کاکائو مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. در ادامه بیشتر با این محصول و شرکت واردکننده پودر کاکائو خوب آشنا خواهید شد.

 

قیمت خرید پودر کاکائو تیره

پودرهای کاکائو دارای دو نوع طبیعی و آلکالایز هستند. پودرهای کاکائو نچرال یا طبیعی دارای رنگی روشن هستند و از طعم و رایحه تندی برخوردارند. پودر کاکائو تیره همان پودرهای آلکالایز یا فرآوری شده هستند. این پودرها در طی فرآیند تولید بوداده می‌شوند و مواد افزودنی به آن افزوده می‌شود. علت اضافه کردن این مواد افزودنی کاهش میزان اسیدیته و طعم ترش کاکائو طبیعی است. در ایران بیشتر از پودرهای کاکائو آلکالایز استفاده می‌شود اما می‌توان هر دو نوع پودر کاکائو را از شرکت واردکننده پودر کاکائو خوب خریداری کرد.

روشهای شناخت بهترین پودر کاکائو

پودرهای کاکائو طبیعی و آلکالایز دارای برندهای مختلفی هستند. قیمت این پودرها با توجه به نوع کشور تولیدکننده، مارک و برند و درصد میزان چربی متفاوت است. باید توجه داشت که گران بودن پودر کاکائو لزوماً به معنای کیفیت بهتر آن نمی‌باشد؛ علت این اختلاف قیمت می‌تواند بالا بودن هزینه‌های تولید در برخی از کشورها باشد؛ بنابراین نمی‌توان به‌طور مشخص بهترین پودر کاکائو را نام برد. برندهای مختلف پودر کاکائو اسپانیایی، هلندی، ترکیه‌ای و حتی ایرانی در بازار وجود دارند که از کیفیت خوبی برخوردار می‌باشند.

انتخاب خرید پودر کاکائو مرغوب

پودر کاکائو مرغوب پودری است که مواد افزودنی مضر به آن اضافه نشده باشد و درصد میزان چربی آن مناسب باشد. پودرهای کاکائویی که درصد چربی آن‌ها کمتر از 10 باشد، پودرهای بی‌کیفیت محسوب می‌شوند. برای خرید پودر کاکائو مرغوب می‌توان به شرکت واردکننده پودر کاکائو خوب مراجعه کرد و یا خرید را به‌صورت اینترنتی انجام داد.

خرید پودر کاکائو مرغوب

شرکت واردکننده پودر کاکائو خوب

واردات پودر کاکائو از طریق بازرگانی‌های مختلفی صورت می‌گیرد. بازرگانی سورن جزء یکی از شرکت‌های واردکننده پودر کاکائو خوب است. تمامی محصولات این برند دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت خوبی برخوردارند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

شرکت واردکننده پودر کاکائو خوب

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا