لسیتینپودر نارگیلپودر کاکائوکره کاکائو خوراکی

خرید از شرکت واردات مواد اولیه شکلات | Cacao Powder – CBS…

واردات مواد اولیه شکلات

شکلات یکی از محصولات خوراکی پرفروش می‌باشد و از محبوبیت بالایی در میان ایرانیان برخوردار است. کارخانه‌ها و تولیدی‌های مختلفی انواع مختلف شکلات را در ایران تولید می‌کنند. در میان تولیدی‌های شیرینی و شکلات، از یکسری مواد مشابه استفاده می‌شود. درواقع ماده اصلی شکلات در میان تمامی کارخانه‌ها یکسان است و تنها ممکن است برندهای آن متفاوت باشد. به همین دلیل واردات مواد اولیه شکلات به یکی از مشاغل درآمدزا تبدیل‌شده است. این مواد از کشورهای مختلفی مانند ترکیه، هلند، سریلانکا و… وارد می‌شوند.

 

انواع مواد اولیه شکلات

مواد اولیه شکلات

مواد اولیه شکلات شامل یکسری از مواد اصلی و برخی از مواد فرعی می‌شود. ماده اصلی شکلات در میان تمامی کارخانه‌های شکلات‌سازی مشترک است. به‌طورکلی انواع مواد اولیه شکلات پودر کاکائو، کره کاکائو، روغن جانشین کره کاکائو، لسیتین و شکر می‌باشد. اگر شکلات مغز دار باشد از مواد دیگری همچون چاشنی میوه‌ها، پودر نارگیل، شیر و پسته نیز استفاده می‌شود. این مواد از طریق تولید و یا واردات مواد اولیه شکلات تأمین می‌شوند. مراکز مختلفی در سطح کشور انواع مواد اولیه شکلات‌سازی را به فروش می‌رسانند. این مواد از برندها و درجه کیفی مختلفی برخوردارند. به همین دلیل ممکن است هزینه‌های تولیدی یک کارخانه با کارخانه مشابه تفاوت داشته باشد.

شرایط واردات مواد اولیه شکلات

واردات مواد اولیه شکلات

امروزه شرایط واردات مواد اولیه شکلات مقداری تغییر کرده است. علت به وجود آمدن این تغییرات تحریم‌ها و شرایط خاص کشور می‌باشد. درگذشته پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه گمرکی و تأیید بهداشت، پول از طریق بانک‌های ایرانی به شرکت صادرکننده وارد می‌شد و واردت به‌راحتی انجام می‌گرفت؛ اما باوجود تحریم‌ها نمی‌توان از طریق بانک‌ها پول را انتقال داد و واریز وجه تنها از طریق سامانه نیمایی و صرافی‌ها امکان‌پذیر است. همچنین نمی‌توان واردات را به‌صورت مستقیم از کشورهای اروپایی مانند هلند و اسپانیا انجام داد و واردات این برندها بیشتر از طریق کشورهای حاشیه خلیج‌فارس انجام می‌گیرد. به همین دلیل هزینه واردات مقداری افزایش‌یافته است.

شرکت‌های واردکننده مواد اولیه شکلات

شرکت‌های واردکننده مواد اولیه شکلات

واردات مواد اولیه شکلات از طریق بازرگانی‌ها و شرکت‌های مختلفی در ایران انجام می‌گیرد. یکی از شرکت‌های واردکننده مواد اولیه شکلات، بازرگانی سورن است. سورن انواع مواد اولیه شکلات را با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت وارد و در اختیار تولیدی‌ها قرار می‌دهد. تمامی محصولات این برند دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. سورن برای دسترسی راحت‌تر مشتریان امکان خرید غیرحضوری را نیز فراهم کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع مواد اولیه شکلات با واحد فروش سورن در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا