لسیتین

بازرگانی اصلی خرید لسیتین صنعتی صنایع غذایی | توزیع لسیتین وارداتی

خرید لسیتین صنعتی توسط افراد فعال در حوزه صنعت بسیار رواج دارد. این ماده افزودنی در بخش های صنعتی، غذایی و دارویی به کار گرفته می شود که دلیل استفاده از آن در بخش های مختلف، به خاطر فرمولاسیون آن است که متشکل از سه عامل مهم ارزش غذایی، امولسیون سازی و ویسکوزیته می باشد. وجود لسیتین Lecithin در بخش های تولیدی رنگ و همینطور تولید شیرینی جات مهم و ضروری است و تولیدکنندگان صنایع در جهت تولید محصولات صنعتی و غذایی با کیفیت، اقدام به خرید فله ای بهترین لسیتین می کنند.

خرید لسیتین صنعتی

لسیتین از مواد گیاهی و جانوری همچون آفتابگردان، سویا، پنبه، تخم مرغ، ذرت و … گرفته می شود ولی بیشترین استخراج آن مربوط به دانه سویا است چرا که مراحل تولید و قیمت آن مناسب تر بوده و از کیفیت لازم نیز برخوردار است. در ادامه این بخش به ارزیابی لسیتین صنعتی و سایر مصارف آن پرداخته ایم که شما عزیزان را به مطالعه این مباحث دعوت می کنم.

خرید لسیتین صنعتی با قیمت ویژه و استثنایی

خرید لسیتین صنعتی با قیمت ویژه و استثنایی

در همین سایت می توانید خرید لسیتین صنعتی با قیمت ویژه و استثنایی را داشته باشید. حجم استفاده از مواد اولیه ای مانند لسیتین بالا است که این موضوع منجر به خرید آن در وزن بالا توسط تولیدکنندگان سراسر کشور شده است. از طرفی خرید فله ای لسیتین باعث می شود تخفیفات ویژه ای بر روی آن اعمال شود و این موضوع برای خریداران عمده این محصول حائز اهمیت بوده و آنها را به خرید لسیتین در وزن بالا ترغیب می نماید.

هم اکنون در مجموعه ما، لسیتین درجه یکی که تولید هند است عرضه می شود که خرید آن را به تمام تولیدکنندگان محترم توصیه می کنم. کشور هند از نظر تولید لسیتین سویا تجربه بالایی دارد و سال های زیادی است که در این زمینه فعالیت می کند به همین خاطر ما لسیتین های این کشور را به لیست مواد اولیه خود افزوده ایم و آن را با قیمت ویژه و مخصوص تولید کنندگان عزیزمان در نظر گرفته ایم.

کدام کارخانه ها از مواد اولیه لسیتین استفاده می کنند؟

کدام کارخانه ها از مواد اولیه لسیتین استفاده می کنند؟

پاسخ این پرسش که کدام کارخانه ها از مواد اولیه لسیتین استفاده می کنند؟ بسیار گسترده است و هر کارخانه ای که در حوزه تولیدی صنعتی، غذایی و دارویی فعالیت دارد از مصرف کنندگان لسیتین محسوب می شود و در واقع بسته به نوع فعالیت خود یک مدل لسیتین را به کار می برند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]لسیتین lecithin به دو صورت جامد و مایع تولید می شود که از نوع پودری یا جامد آن در حوزه نان پزی و از نوع مایع آن در بخش تولید شیرینی جات استفاده می شود.[/box]

بنابراین یکی از موارد پرکاربرد لسیتین پودری در حفظ کیفیت خمیر نان است. همچنین کار اصلی که لسیتین انجام می دهد نگهداری محصولات از آسیب ها و افزایش ماندگاری آنها می باشد و به همین خاطر است که افزودن آن به ترکیب محصولات صنعتی و غذایی، مهم و حیاتی شمرده می شود.

مرکز توزیع لسیتین وارداتی با بهترین قیمت

مرکز توزیع لسیتین وارداتی با بهترین قیمت

بازرگانی سورن یک شرکت عرضه مواد اولیه و مرکز توزیع لسیتین وارداتی با بهترین قیمت است. پخش عمده لسیتین توسط مرکز ما با پایین ترین قیمت ممکن صورت می گیرد و در جهت آسایش خریداران محترم، بسترهای مختلفی مانند همین سایت برقرار شده است تا تولیدکنندگان سایر شهرهای کشورمان نیز به این لسیتین های وارداتی باکیفیت دسترسی داشته باشند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا