لسیتینلسیتین گجرات

فروش لسیتین مایع Peroxide Value 5 | اسامی لسیتین های باکیفیت هندی !!

فروش لسیتین مایع Peroxide Value 5 در وزن های مختلف با قیمت مناسب در جریان است. لسیتین نوعی چربی است که آن را می توان از بافت های مختلف گیاهی و جانوری مختلف استخراج کرد. یکی از لسیتین های پرطرفدار در بازار جهانی، مدل لسیتین سویا است. این لسیتین را از دانه های سویا استخراج کرده و در ۲ مدل پودری و مایع عرضه می‌ کنند. معمولا عرضه لسیتین مایع با استقبال بهتری همراه می شود؛ این گرید از مصارف بیشتری هم برخوردار است. در ادامه مطلب، به معرفی این محصول اولیه درجه یک پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

فروش لسیتین مایع وارداتی از هند

فروش لسیتین مایع وارداتی از هند

فروش لسیتین مایع وارداتی از هند  Peroxide Value 5 در بشکه های ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتری انجام می گیرد. این محصول توسط کشورهای مختلفی تولید می شود که یکی از تولیدکنندگان مطرح آن، کشور هند است. این کشور دارای چندین برند بزرگ در زمینه تولید لسیتین است که از بین آن‌ها می توان به لسیتین گجرات، لسیتین پسفیک و … اشاره کرد.

این شرکت های هندی از مراکز معروف تولید لسیتین سویا در جهان هستند که سطح کیفی تولیدات آن‌ها بالا است. به طور کلی، بالا بودن کیفیت مواد اولیه هندی باعث شده است محصولات آن‌ها به بازار جهانی راه یابد. این مواد اولیه کاربردی توسط شرکت سورن به اقصی نقاط کشور ارسال می شود.

اسامی لسیتین های باکیفیت هندی

اسامی لسیتین های باکیفیت هندی

در زیر اسامی لسیتین های باکیفیت هندی آورده شده است:

  • لسیتین مایع ویپی (Vipi lecithin)

  • لسیتین مایع گلوبال (Global lecithin)

  • لسیتین مایع پسفیک (Pacific lecithin)

  • لسیتین مایع گجرات (Gujarat lecithin)

فروش لسیتین مایع تحت هر یک از این برندهای معتبر در بشکه های عظیم و ایمن صورت می گیرد و همگی محصولات با ضمانت کیفیت، اصالت و سلامت عرضه می شوند.

موارد مصرف لسیتین مایع در تولیدی ها

موارد مصرف لسیتین مایع در تولیدی ها

موارد مصرف لسیتین مایع در تولیدی ها بسیار مهم و تعیین کننده است که این موضوع باعث تولید گسترده آن در جهان شده است. این محصول یک نگهدارنده و یکنواخت کننده محصولات خوراکی است که می تواند تا حد زیادی کیفیت و عمر مفید محصولات را افزایش دهد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]با استفاده از لسیتین مایع می توان پایداری مواد اولیه را افزایش داد و باعث ترکیب بهتر آن‌ها بایکدیگر شد.[/box]

این لسیتین در محصولاتی مانند شکلات از بروز کلوخ جلوگیری کرده و یک بافت صاف و یکدست در ساختار آن ایجاد می کند. در واقع، اینکه محصولاتی مانند شکلات، کیک، شیرینی و … از سطح صاف و یکنواختی برخوردار باشند، اهمیت زیادی دارد که این موضوع منجر به ورود لسیتین به تولیدی های محصولات این چنینی شده است و درصد فروش لسیتین سویا را به یک رقم قابل توجه رسانده است.

قیمت لسیتین سویا هندی (Indian soy lecithin)

قیمت لسیتین سویا هندی (Indian soy lecithin)

قیمت لسیتین سویا هندی (Indian soy lecithin) بستگی به برند آن دارد. همانطور که ذکر شد، این محصول تحت چند برند معتبر هندی در حال توزیع است که هر برند، قیمت محصولات خود را باتوجه به سیاست های خود انتخاب می کند. با این حال تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم با اتخاذ چند تصمیم می توانند این محصول را با قیمت عالی خریداری کنند.

برای نمونه، خرید لسیتین مایع از واردکنندگان و تامین کنندگان اصلی باعث حذف واسطه ها و هزینه های اضافی می شود. همچنین خرید عمده لسیتین باعث اعمال قیمت های عمده ای شده که خود این موضوع نیز یک صرفه جویی اقتصادی محسوب می شود؛ بنابراین بهترین انتخاب برای تولیدکنندگان صنایع غذایی این است که محصول را از تامین کننده اصلی به صورت عمده خریداری نمایند.

مرکز فروش عمده مواد اولیه صنایع غذایی در تهران

مرکز فروش عمده مواد اولیه صنایع غذایی در تهران

خرید از مرکز فروش عمده مواد اولیه صنایع غذایی در تهران به نفع واحدهای تولیدی کشور است. با خرید از مراکز تخصصی عرضه کننده مواد اولیه می توان از اصالت مواد اولیه وارداتی اطمینان حاصل کرد و انتخاب مناسبی را با توجه به حرفه خود داشت.

ضمن اینکه، مراکز پخش مواد اولیه مانند مرکز سورن در هر لاین دارای چندین برند مختلف هستند که این تنوع بالا، کار انتخاب را برای مشتریان راحت تر کرده است و آنها سریع تر می توانند به محصول مورد نظرشان دست یابند؛ بنابراین تنوع خوبی در مراکز تامین مواد اولیه حاکم است.

از سایر مواد اولیه صنایع غذایی که کار توزیع آن‌ها در حال انجام است می ‌توان به انواع پودر کاکائو وارداتی، پودر نارگیل خشک و چرب، پودر گوارگام، پودر کافی میت و … اشاره کرد. فروش این مواد پایه ای نیز همچون فروش لسیتین مایع با اعمال قیمت های ویژه همراه است.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا