تافی

شرکتهای تولید کننده انواع تافی میوه ای و مغزدار | ویژه صادرات

شرکتهای تولید کننده تافی

شرکتهای تولید کننده تافی در ایران از بهترین شرکت های خاورمیانه به حساب می آیند. دلیل دستیابی به این جایگاه فعلی تولید کنندگان ایرانی، استفاده از فناوری روز و به کارگیری تجهیزات پیشرفته می باشد. از طرفی وجود دستگاه ها و تجهیزات جدید منجر به تولید تافی هایی با اشکال متفاوت و کیفیت برتر شده است. دلیل دیگری که موجب قرارگیری ایران جزء بهترین های منطقه شده است کادر باتجربه و ایده پرداز می باشد.

تافی در دسته شیرینی جات قرار دارد و برای تولید بدون نقص آن، نیاز است به فرمولاسیون تولیدش تسلط کامل پیدا کرد و حتی ایده هایی را در جهت منحصر به فرد شدن آن به کار برد. امروزه شرکتهای فعال در ایران از ایده های نابی جهت تولید تافی و آبنبات استفاده می کنند تا تولیدات نهایی، پاسخگو همه نوع سلیقه ای باشد و رضایت خریداران طرفدار تافی روز به روز بیشتر شود. در ادامه، اطلاعات جالبی درباره تافی ها در اختیار شما قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

شرکتهای تولید کننده تافی در ایران

شرکتهای تولید کننده تافی در ایران

از مواد پایه ای که شرکت های تافی در ایران، جهت ساخت تافی استفاده می کنند می توان به شکر، شربت گلوکز، شیر، چربی و … اشاره کرد. البته ممکن است برخی تولید کنندگان به این مواد، مورد دیگری نیز بیفزایند یا به جای یکی از آن ها، مواد دیگری را اضافه کنند. در واقع فرمولاسیون تافی های هر کارگاه یا شرکتی به تصمیم آنها بستگی داشته که این موضوع منجر به تنوع بالا تافی در ایران شده است.

انواع تافی تولید ایران

انواع تافی تولید ایران

  • تافی کاراملی
  • تافی شیری
  • تافی قهوه
  • تافی کاکائویی
  • تافی میوه ای
  • تافی مغزدار و …

قیمت تافی های مغزدار ساخت ایران

قیمت تافی های مغزدار ساخت ایران

قیمت تافی هایی که در داخل ایران تولید می شوند بسیار مناسب هستند به همین خاطر کشورهای زیادی تمایل به واردات تافی های ایرانی دارند. در واقع این قیمت ها با در نظر گرفتن نوع تافی، فرمولاسیون به کار رفته در آنها و … تعیین می گردد. یکی دیگر از مواردی که موجب محبوبیت تافی های ساخت ایران شده است تنوع بالا آنها می باشد.

این تنوع تافی به حدی گسترده است که مورد پسند افراد بیشماری قرار می گیرد و در نتیجه فروش بالایی پیدا می کنند. بنابراین دو موضوع، قیمت پایین و کیفیت بسیار بالا منجر به شهرت Toffee ایرانی شده است. تولید کنندگان ما، با صادرات این محصول موفق شده اند ارز زیادی به کشور وارد کنند و در نظام اقتصادی کشور بسیار درخشان بوده اند.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا