شکلات
خانه / لسیتین / لسیتین در صنایع غذایی | لیست قیمت لسیتین سویا (Soy lecithin)

لسیتین در صنایع غذایی | لیست قیمت لسیتین سویا (Soy lecithin)

عملکرد عالی لسیتین در صنایع غذایی موجب فروش شگفت انگیز آن در بازارهای داخلی و خارج از کشور شده است. این ماده نگهدارنده معروف از فسفولیپیدها درست می شود که این فسفولیپید در برخی از محصولات گیاهی و جانوری کشف شده است. از مواد گیاهی نظیر دانه های سویا و آفتابگردان گرفته تا اندام برخی از حیوانات دارای فسفولیپید بوده که از آنها برای تولید لسیتین استفاده می نمایند.

لسیتین در صنایع غذایی

در صنایع غذایی، وجود امولسیفایری بسیار مهم و حیاتی می باشد که این ویژگی درون لسیتین وجود داشته و از مشخصات بارز این محصول است به همین خاطر شاهد سفارشات بالا برای خرید این محصول هستیم. امولسیفایر با سایر مواد ارتباط برقرار کرده و باعث ترکیب شدن آنها با یکدیگر می شود.

موضوع مخلوط شدن و ترکیب شدن مواد اولیه با هم برای تولیدکنندگان اهمیت زیادی داشته و از آنجایی که لسیتین، این خاصیت را داراست طرفداران بسیاری در این صنعت دارد. در ادامه، به بررسی کارآیی لسیتین در صنایع غذایی، لیست قیمت و نحوه خرید عمده ای آن پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

کاربرد لسیتین در صنایع غذایی

کاربرد لسیتین در صنایع غذایی

کاربرد لسیتین در صنایع غذایی بسیار گسترده است و به مواد غذایی تولید شده بستگی دارد اما به طور کلی این ماده اولیه باعث ترکیب عالی مواد بایکدیگر، افزایش ماندگاری و رطوبت آنها، کاهش نیاز به استفاده از چربی ها، برش راحت تر و بهبود کیفیت بافت محصولات و … می شود.

عملکرد خوب لسیتین در افزایش ماندگاری محصولات خوراکی باعث شده است از آن با نام نگهدارنده نیز یاد کنند.

ضمن اینکه، لسیتین را در دو نوع پودر و مایع تولید می کنند که هر کدام از آنها در یک بخش به کار گرفته می شوند. نوع مایع لسیتین در بخش شیرینی جات و پودر آن نیز در زمینه بهبود بخشی نان به کار می رود.

لیست قیمت لسیتین سویا (Soy lecithin)

لیست قیمت لسیتین سویا (Soy lecithin)

لیست قیمت لسیتین سویا (Soy lecithin) مرکز ما به علت عرضه عمده ای، شرایط مطلوبی دارد. اصولا فروش عمده ای لسیتین یا هر ماده دیگری با قیمت های بهتری انجام می گیرد و تولیدکنندگان صنایع غذایی نیز به دلیل تولیدات بالا، مواد اولیه خود را فله ای خریداری نموده و انبارهای خود را تکمیل می نمایند. در بحث لسیتین نیز به دلیل وارداتی بودن و نوسانات ارز توصیه می کنم آن را در وزن بالا سفارش دهید تا دفعات بعد که به لسیتین نیاز داشتید مجبور به پرداخت هزینه های بیشتر نشوید.

خرید لسیتین خوراکی با قیمت عمده ای

خرید لسیتین خوراکی با قیمت عمده ای

خرید لسیتین خوراکی با قیمت عمده ای از درخواست های مراکز تولیدی کشور است و بازرگانی سورن نیز به عنوان یکی از مراجع اصلی توزیع مواد اولیه در کشور، این محصول را از مراکز معتبر خارج تامین نموده و با قیمت عمده ای به تولیدکنندگان سراسر کشور ارائه می دهد.

در رابطه با نوع لسیتین نیز بیشترین خرید متوجه نوع سویا آن می باشد چرا که خاصیت هایی که مدنظر تولیدکنندگان صنایع غذایی است در لوبیا سویا بیشتر وجود داشته و در نتیجه تاثیرگذاری بیشتری نیز خواهد داشت. قیمت آن هم بسیار مناسب می باشد که این موارد باعث شده است بیشترین سفارش به این مدل تعلق بگیرد.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید لسیتین سویا

خرید لسیتین سویا مایع بشکه ۲۴۰ Liter + کارایی lecithin

خرید لسیتین سویا را می‌توان در دو نوع مایع و پودری انجام داد. لسیتین سویا …

Call Now Buttonتماس با ما