پودر کاکائو ترک

خرید پودر کاکائو ترک از هلدینگ سورن | S9- S8 – Ulker

 

پودر کاکائو یکی از محصولات پرکاربردی است که در انواع و برندهای مختلفی در بازار به فروش می‌رسد. از این پودر بیشتر در تولیدی‌های شیرینی و شکلات، کافه‌ها، تولید لبنیات و برای مصارف خانگی استفاده می‌شود. پودر کاکائو از میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. به عبارتی پس از برداشت میوه‌های کاکائو و خشک شدن آن در انبار دانه‌های کاکائو از میوه جداشده و پس از استخراج چربی آن، باقی‌مانده دانه‌ها آسیب شده و به‌عنوان پودر کاکائو مورداستفاده قرار می‌گیرند. ازآنجایی‌که بیشتر پودر کاکائو مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود انواع پودرهای کاکائو ترک و اروپایی در بازار وجود دارد. در ادامه بیشتر با مشخصات این پودر کاکائو و نحوه خرید پودر کاکائو ترک آشنا خواهید شد.

تشخیص پودر کاکائو مرغوب

تشخیص پودر کاکائو مرغوب

امروزه شرکت‌ها و بازرگانی‌های زیادی درزمینهٔ واردات پودر کاکائو فعالیت می‌کنند و افراد سودجویی وجود دارند که برای کسب سود بیشتر مواد افزودنی مضری به این پودر اضافه می‌کنند ازاین‌رو افراد ممکن است در خرید پودر کاکائو ترک مرغوب دچار سردرگمی شوند. بهترین روش تشخیص پودر کاکائو مرغوب توجه به رنگ، طعم و عطر پودر کاکائو می‌باشد. پودرهای اصل و مرغوب دارای رنگی روشن‌تر هستند و از رایحه و مزه تندی برخوردارند. در مقابل پودرهایی وجود دارند که دارای رنگی تیره هستند و طعم و بوی آن‌ها ملایم‌تر می‌باشد. پودرهای تیره فرآوری شده هستند و ممکن است با مواد افزودنی دیگر ترکیب‌شده باشند؛ بنابراین در خرید دقت نمایید که پودر کاکائو قلیایی شده را باقیمت پودر ارگانیک به شما نفروشند.

قیمت کاکائو تخته‌ای

قیمت کاکائو تخته‌ای

یکی از موارد استفاده پودرهای کاکائو ترک در تولید شکلات‌های تخته‌ای است. شکلات‌های تخته‌ای به‌صورت گسترده‌ای در تولیدی‌های شیرینی و شکلات‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرند. این کاکائوها در بسته‌بندی‌های 12 کیلوگرمی و به‌صورت 4 تخته کاکائو 3 کیلوگرمی به فروش می‌رسند. قیمت کاکائو تخته‌ای با توجه به نوع خرید (جزئی یا عمده) و مارک و برند کاکائو متفاوت است؛ اما اگر این شکلات‌ها را به‌صورت مستقیم از مراکزی تولیدی و واردکننده آن به‌صورت فله‌ای خریداری نمایید، هزینه بسیار کمی پرداخت خواهید کرد.

خرید پودر کاکائو ترک و خارجی

خرید پودر کاکائو ترک

پودر کاکائو ترک یکی از مرغوب‌ترین پودرهای بازار است که از طعم و مزه بی‌نظیر و قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. این پودر در دو نوع ارگانیک و قلیایی شده و در بسته‌بندی‌های مختلف به فروش می‌رسد. برای خرید پودر کاکائو ترک و خارجی می‌توانید به آدرس اینترنتی بازرگانی سورن مراجعه نمایید. سورن انواع پودرهای کاکائو ترک را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش این مجموعه در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا