تافی

خرید چاکلیت ایرانی ارزان از کارخانه تافی

چاکلیت ایرانی یا همان شکلات ایرانی  مورد تقاضا و محوبیت بالای در بازارهای بین المللی پیدا کرده است و بسیاری از تاجران کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه طرفدار خرید و فروش این محصول هستند.

آمار فروش چاکلیت ایرانی در کشورهای همسایه

در حال حاضر چاکلیت ایرانی به 66 کشور در دنیا صادر می شود و مشتریان زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. اما در این میان سهم همسایه های ایران برای خرید چاکلیت از سایر کشورها بیشتر است و به دلایل مختلف از جمله نزدیکی مرزی و سادگی تجارت با ایران ، بیشترین خرید چاکلیت ایرانی را دارند.

در سال گذشته بیشترین سهم خرید چاکلیت و شکلات ایرانی متعلق به کشور عراق بود که بیش از 30 درصد تراکنش ها را در این زمینه داشته است. بعد از عراق سهم همسایه دیگر ما یعنی افغانستان در خرید چاکلیت ایرانی از همه بیشتر است.

خرید چاکلیت ایرانی

خرید چاکلیت ایرانی ارزان قیمت برای افغانستان

از دلایل محبوبیت و تقاضای بالا برای چاکلیت ایرانی ، قیمت است. با توجه به اینکه هزینه های تولید و مواد اولیه و همچنین حقوق و دستمزد در ایران پایین می باشد ، همچنین نوسانات ارزی که باعث کاهش ارزش ریال نسبت به ارزهای خارجی شده است ، قیمت تمام شده محصولات ایرانی پایین و مناسب تر شده است. لذا خرید چاکلیت ایرانی با قیمت ارزان برای افغانستان ، یکی از درخواست های اصلی تاجران افغان می باشد.

خرید چاکلیت ایرانی

محبوبترین چاکلیت ایرانی در افغانستان کدام است؟

در ایران تولید چاکلیت های زیادی برای بازارهای داخلی و خارجی داریم. اگر بخواهیم طبق آمار از محبوب ترین های این تولید ها برای بازارهای کشورهای همسایه مانند افغانستان صحبت نماییم چاکلیت مغزدار ایرانی یا همان تافی مغزدار می باشد.

خرید چاکلیت ایرانی

چاکلیت مغزدار ایرانی یا همان تافی مغزدار در بسته بندی های زیر بر طبق استاندارد تولید و عرضه می شوند:

چاکلیت مغزدار ایران در بسته بندی های 1000 گرم ، 3000 گرم و کارتن های 12 کیلویی تولید و عرضه می شوند. چاکلیت مغزدار در ایران در تنوع ، طعم های مختلف و بسته بندی های متنوع تولید و عرضه می شود تا مصرف کننده ها و تاجران بتوانند در انتخاب محصول راحت تر تصمیم بگیرند. معمولا در خرید چاکلیت مغزدار ، خرید ها در حجم های بالا و تناژ بالا و نیز کانتینری صورت می گیرد ، بتابراین تاجران باید بتوانند سبدی از محصولات مختلف را داشته باشند تا به راحتی انتخاب خوبی داشته باشند. ما با در نظر گرفتن تنوع بالا برای انواع چاکلیت ارزان قیمت مغزدار ، شرایط خوبی را برای تاجران و خریداران و مشتریان گرانمی همکارمان فراهم کرده ایم. برای خرید چاکلیت مغزدار ایرانی و قیمت چاکلیت ایرانی با ما در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا