شکلات
خانه / لسیتین / فروش عمده لسیتین خوراکی وارداتی | واردات گسترده لسیتین

فروش عمده لسیتین خوراکی وارداتی | واردات گسترده لسیتین

شرکت بازرگانی سورن یکی از مراکز فروش عمده لسیتین در ایران است که این محصول را در چند برند معتبر ازجمله برند گجرات، گلوبال و ویپی عرضه می دارد.

فروش عمده لسیتین

در واقع، تولیدکنندگان برای تولید محصولاتی همچون کیک، شکلات، شیرینی و … از روغن های گیاهی و جانوری متنوعی نظیر کره کاکائو، روغن جانشین کره کاکائو و لسیتین استفاده می کنند؛ بنابراین لسیتین یک نوع بافت چربی است که تولیدکنندگان با استفاده از آن، اقدام به تولید محصولات غذایی مختلف می کنند.

لسیتین یکی از افزودنی های مهم صنایع غذایی است که در منابع گیاهی و جانوری مختلفی همچون تخم مرغ، شیر، سویا، دانه آفتابگردان، گوشت قرمز و … وجود دارد.

ضمن اینکه، لسیتین نیز همچون بسیاری از افزودنی های صنایع غذایی در مدل های مختلفی تولید می شود. لسیتین را می توان به ۲ صورت پودری و مایع تولید کرد که نوع پودری یا جامد آن در مراکز تولید نان کاربرد دارد و نوع مایع آن هم که ما ارائه دهنده آن هستیم در مراکز تولید متعددی ازجمله مراکز و کارگاه های تولید کیک، شکلات، شیرینی، بیسکویت، بستنی و … کاربرد دارد.

در ادامه مطلب، به معرفی جامع لسیتین خوراکی می پردازیم تا شما عزیزان به صورت کامل با این افزودنی بی نظیر آشنا شوید. با ما همراه باشید.

فروش عمده لسیتین خوراکی

فروش عمده لسیتین خوراکی

فروش عمده لسیتین خوراکی در جهت رفع نیاز تولیدی های کشور صورت می گیرد. لسیتین یک محصول وارداتی است که حجم قابل توجهی از آن متعلق به کشور هند بوده و از این کشور آسیایی خریداری می شود.

از بین لسیتین های موجود در دنیا نیز این لسیتین سویا است که مورد توجه بسیار از تولیدکنندگان ایرانی و خارجی قرار گرفته است به همین خاطر بسیاری از کشورهای تولیدکننده لسیتین ازجمله هند، اقدام به تولید لسیتین سویا به ۲ صورت مایع و پودری کرده اند.

در واقع، خرید عمده لسیتین خوراکی برای تولیدکنندگان اهمیت ویژه ای دارد؛ زیرا این ماده اولیه منجر به حفظ طراوت و تازگی محصولات شده و از آن ها در برابر عوامل آسیب زا و سفیدک زدن جلوگیری می کند. بنابراین با کمک لسیتین می توان از تولیدات خود تا حد زیادی محافظت کرد.

واردات گسترده لسیتین به ایران (Soy Lecithin)

واردات گسترده لسیتین به ایران (Soy Lecithin)

واردات گسترده لسیتین به ایران (Soy Lecithin) در جهت تامین بازار کشور صورت می گیرد. این ماده یکی از ضروری ترین و مهم ترین مواد اولیه صنایع غذایی است که در تناژ بالایی خریداری می شود.

لسیتین های هندی که از نوع مایع هستند در بشکه های ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتری عرضه می شوند. افرادی که مایل به خرید اینترنتی لسیتین سویا هستند می توانند از طریق همین صفحه نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنند. فروش عمده لسیتین با شرایط مناسبی در جریان است.

معرفی لسیتین های تولید هند

معرفی لسیتین های تولید هند

با معرفی لسیتین های تولید هند همراه ما باشید. همانطور که اشاره شد، هند یکی از تولیدکنندگان مطرح لسیتین در جهان است و از صادرکنندگان بزرگ این محصول اولیه به حساب می آید. در واقع، تولید لسیتین های باکیفیت، نزدیک بودن هند و رابطه خوب این کشور با کشورمان منجر به انتخاب هند جهت تامین لسیتین موردنیاز کشور شده است. بنابراین برندهای مختلفی در این کشور در حال تولید لسیتین هستند که در زیر به مواردی که توسط مرکز سورن ارائه می شوند، اشاره کرده ایم:

  • لسیتین گجرات (Gujarat Lecithin)

به جرات می توان گفت که لسیتین گجرات یکی از مرغوب ترین لسیتین های تولیدشده در جهان تا به امروز است که مورد تایید بسیاری از تولیدکنندگان هم قرار گرفته است. برند گجرات یکی از تولیدکنندگان لسیتین سویا در حالت مایع است که موفق شده است محصولات خود را در سطح کیفی بالایی تولید کند. در ضمن، لسیتین این برند در بشکه های استاندارد ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتری ارائه می شود و هم اکنون، آماده ارسال به سراسر کشور است.

  • لسیتین گلوبال (Global Lecithin)

لسیتین گلوبال یکی دیگر از برندهای هندی تاییدشده در ایران است که در تناژ بالایی وارد کشور شده است. این لسیتین هم در بشکه های ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتری به فروش می رسد.

  • لسیتین ویپی (Vipi Lecithin)

سطح کیفی لسیتین ویپی نیز مانند ۲ برند دیگر بالا بوده و می توان با خیالی آسوده نسبت به سفارش آن اقدام کرد. همچنین این برند هندی مانند برندهای دیگر، تولیدات خود را در بشکه های ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتری عرضه می کند.

فروش عمده لسیتین

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید لسیتین مایع

سفارش خرید لسیتین مایع خوراکی صنایع غذایی(۲۰۰L)وارداتی هندی

خرید لسیتین مایع خوراکی صنایع غذایی(۲۰۰L)وارداتی لسیتین فرمول شیمیایی این محصول کاربردی، لسیتین مایع را …

تماس با ما