شکلات
خانه / لسیتین / شرکت های اصلی فروش لسیتین سویا E322

شرکت های اصلی فروش لسیتین سویا E322

فروش لسیتین سویا E322
روغن یکی از مواد غذایی پرکاربرد است که به‌صورت مستقیم در تولید مواد غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. روغن‌های گیاهی دارای انواع مختلفی هستند. لسیتین نیز نوعی روغن و بافت چربی است. این ماده در منابع مختلف گیاهی و جانوری یافت می‌شود. لسیتین دارای کاربردهای زیادی است. شرکت‌های متعددی در سراسر جهان درزمینهٔ تولید لسیتین فعالیت دارند. کیفیت و قیمت برندهای مختلف متفاوت است. فروش لسیتین سویا E322 توسط مراکز مختلفی با قیمت مناسبی انجام می‌گیرد.

انواع لسیتین سویا

انواع لسیتین سویا

لسیتین صنعتی و تجاری بیشتر از منابعی همچون ذرت، پنبه‌دانه، کلزا، بادام‌زمینی، آفتابگردان و سویا استخراج می‌شود. دسترسی به سویا آسان‌تر از سایر منابع است و هزینه تولید نهایی لسیتین سویا کمتر از سایر منابع لسیتین است. به همین دلیل از سویا به‌عنوان یکی از منابع اصلی لسیتین استفاده می‌شود. لسیتین سویا پودری و لسیتین سویا مایع برخی از انواع لسیتین سویا محسوب می‌شوند.

واردات لسیتین سویا

کاربردها و ویژگی‌های هر لسیتین متفاوت است. در ایران تولیدات لسیتین در مقدار محدودی انجام می‌گیرد. به همین دلیل بیشتر لسیتین مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. واردات لسیتین از طریق کشورهای مختلفی مانند چین و آلمان انجام می‌گیرد. فروش لسیتین سویا E322 توسط بازرگانی‌ها و مراکز متعددی با بهترین قیمت انجام می‌شود. تولیدی‌ها و کارخانجات می‌توانید این محصول را به‌صورت عمده سفارش داده و از آن محصولات تولیدی خود استفاده کنند.

ویژگی‌ها و کاربردهای لسیتین سویا

 کاربردهای لسیتین سویا
ویژگی‌ها و کاربردهای لسیتین سویا

ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که ویژگی‌ها و کاربردهای لسیتین سویا چیست؟ لسیتین سویا نوعی دانه روغنی است که دارای رنگی زرد و یا قهوه‌ای است. لسیتین به دو روش مکانیکی و شیمیایی از سویا استخراج می‌شود. در روش مکانیکی از دستگاه‌های روغن‌گیری استفاده می‌شود. در مقابل روش شیمیایی یا استفاده از حلال‌ها صورت می‌گیرد این ماده دارای دو نوع پودری و مایع است و موارد مصرف متعددی دارد. به‌طورکلی برخی از کاربردهای لسیتین سویا عبارت‌اند از:

  • تولید برخی از محصولات دارویی

  • تولید خوراک و غذای حیوانات خانگی

  • تولید برخی از مکمل‌های غذایی

  • تولید انواع شیرینی و شکلات و … .

بیشترین کاربرد لسیتین خوراکی در صنعت شکلات‌سازی است. این محصول نقش افزودنی و نگه‌دارنده دارد و طعمی خوب به شکلات می‌دهد.

شرکت های اصلی فروش لسیتین سویا E322

 فروش لسیتین سویا E322
شرکت های اصلی فروش لسیتین سویا E322

کارخانه‌های شیرینی و شکلات جهت تولید محصولات خود به‌طور گسترده‌ای از لسیتین استفاده می‌کنند. این ماده از سفیدک زدن شکلات در گرما جلوگیری میکند. مواد اولیه شکلات را صاف‌کرده و سطحی براق به آن می‌دهد. فروش لسیتین سویا E322 توسط بازرگانی سورن به‌صورت عمده و با قیمت مناسب انجام می‌گیرد. سورن می‌تواند لسیتین موردنیاز کارخانجات را با تناژهای بالا و بهترین کیفیت تأمین نماید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

لسیتین در صنایع غذایی

لسیتین در صنایع غذایی | لیست قیمت لسیتین سویا (Soy lecithin)

عملکرد عالی لسیتین در صنایع غذایی موجب فروش شگفت انگیز آن در بازارهای داخلی و …

Call Now Buttonتماس با ما