لسیتینلسیتین گجرات

شرکت های اصلی فروش لسیتین سویا E322 وارداتی + فیلم

فروش لسیتین سویا E322
روغن یکی از مواد غذایی پرکاربرد است که به‌صورت مستقیم در تولید مواد غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. روغن‌های گیاهی دارای انواع مختلفی هستند. لسیتین نیز نوعی روغن و بافت چربی است. این ماده در منابع مختلف گیاهی و جانوری یافت می‌شود. لسیتین دارای کاربردهای زیادی است. شرکت‌های متعددی در سراسر جهان درزمینهٔ تولید لسیتین فعالیت دارند. کیفیت و قیمت برندهای مختلف متفاوت است. فروش لسیتین سویا E322 توسط مراکز مختلفی با قیمت مناسبی انجام می‌گیرد.

انواع لسیتین سویا

انواع لسیتین سویا

لسیتین صنعتی و تجاری بیشتر از منابعی همچون ذرت، پنبه‌دانه، کلزا، بادام‌زمینی، آفتابگردان و سویا استخراج می‌شود. دسترسی به سویا آسان‌تر از سایر منابع است و هزینه تولید نهایی لسیتین سویا کمتر از سایر منابع لسیتین است. به همین دلیل از سویا به‌عنوان یکی از منابع اصلی لسیتین استفاده می‌شود. لسیتین سویا پودری و لسیتین سویا مایع برخی از انواع لسیتین سویا محسوب می‌شوند.

واردات لسیتین سویا گجرات

کاربردها و ویژگی‌های هر لسیتین متفاوت است. در ایران تولیدات لسیتین در مقدار محدودی انجام می‌گیرد. به همین دلیل بیشتر لسیتین گجرات مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. واردات لسیتین از طریق کشورهای مختلفی مانند چین و آلمان انجام می‌گیرد. فروش لسیتین سویا E322 توسط بازرگانی‌ها و مراکز متعددی با بهترین قیمت انجام می‌شود. تولیدی‌ها و کارخانجات می‌توانید این محصول را به‌صورت عمده سفارش داده و از آن محصولات تولیدی خود استفاده کنند.

ویژگی‌ها و کاربردهای لسیتین سویا

 کاربردهای لسیتین سویا
ویژگی‌ها و کاربردهای لسیتین سویا

ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که ویژگی‌ها و کاربردهای لسیتین سویا چیست؟ لسیتین سویا نوعی دانه روغنی است که دارای رنگی زرد و یا قهوه‌ای است. لسیتین به دو روش مکانیکی و شیمیایی از سویا استخراج می‌شود. در روش مکانیکی از دستگاه‌های روغن‌گیری استفاده می‌شود. در مقابل روش شیمیایی یا استفاده از حلال‌ها صورت می‌گیرد این ماده دارای دو نوع پودری و مایع است و موارد مصرف متعددی دارد. به‌طورکلی برخی از کاربردهای لسیتین سویا عبارت‌اند از:

  • تولید برخی از محصولات دارویی

  • تولید خوراک و غذای حیوانات خانگی

  • تولید برخی از مکمل‌های غذایی

  • تولید انواع شیرینی و شکلات و … .

بیشترین کاربرد لسیتین خوراکی در صنعت شکلات‌سازی است. این محصول نقش افزودنی و نگه‌دارنده دارد و طعمی خوب به شکلات می‌دهد.

شرکت های اصلی فروش لسیتین سویا E322

 فروش لسیتین سویا E322
شرکت های اصلی فروش لسیتین سویا E322

کارخانه‌های شیرینی و شکلات جهت تولید محصولات خود به‌طور گسترده‌ای از لسیتین استفاده می‌کنند. این ماده از سفیدک زدن شکلات در گرما جلوگیری میکند. مواد اولیه شکلات را صاف‌کرده و سطحی براق به آن می‌دهد. فروش لسیتین سویا E322 توسط بازرگانی سورن به‌صورت عمده و با قیمت مناسب انجام می‌گیرد. سورن می‌تواند لسیتین موردنیاز کارخانجات را با تناژهای بالا و بهترین کیفیت تأمین نماید.

واردات انواع لسیتین به ایران

واردات انواع لسیتین به ایران

واردات انواع لسیتین به ایران باعث تامین کامل این محصول در سراسر کشور شده است. لسیتین Lecithin که معمولا نوع سویا آن بیشتر طرفدار دارد از کشورهایی مانند آلمان، هند و چین وارد شده و سپس به سراسر ایران ارسال شده است. ضمن اینکه، تمام این محصولات دارای آنالیز هستند که در صورت تمایل مشتریان برای آنها ارسال خواهد شد.

معرفی انواع لسیتین تولید هند

معرفی انواع لسیتین تولید هند

اکنون نوبت به معرفی انواع لسیتین تولید هند رسیده است. کشور هند یکی از تولید کنندگان برتر لسیتین در جهان است و دارای چندین برند بزرگ و نامدار می باشد که در ادامه شما عزیزان را با این محصولات که همگی آنها در بازرگانی سورن موجود هستند به صورت کامل آشنا می کنیم:

  • لسیتین گجرات: یکی از بهترین لسیتین‌ های موجود در جهان است. این محصول در بشکه های 200 و 240 لیتری ارائه می شود و همینطور از دانه های سویا استخراج شده است. لسیتین gujarat کیفیت بالایی داشته و مورد تایید بسیاری از تولید کنندگان داخلی و خارجی قرار گرفته است. به این ترتیب، یکی از پیشنهادهای ویژه ما به کادر تولید، لسیتین Gujarat هندی است.
  • لسیتین گلوبال: این برند نیز به فروش خوبی دست یافته است و از محصولات باکیفیت هند به شمار می آید. کیفیت بالا لسیتین global زمینه صادراتش را فراهم نموده و در کشورهای بسیاری از جمله کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول هم از دانه های سویا گرفته شده و نگهدارنده درجه یکی به حساب می آید.
  • لسیتین ویپی: این محصول یکی دیگر از لسیتین‌ های تولید هند است که در بشکه ‌های 200 و 240 لیتری به فروش می رسد. لسیتین vipi نیز در سطح کیفی خوبی تولید شده و از محصولات پرفروش به حساب می آید.

 

مراکز فروش لسیتین سویا E322 در تهران

مراکز فروش لسیتین سویا E322 در تهران

فعالیت پیوسته مراکز فروش لسیتین سویا E322 در تهران اهمیت زیادی دارد زیرا این ماده اولیه در بخش ‌های مختلف کارآیی دارد و به دلیل وجود تولیدی‌ های بسیار در تهران نیاز است تا لسیتین در تناژ بالا وارد شده و توسط مراکز معتبر توزیع گردد.

شرکت سورن، یکی از مراکز وارد کننده و پخش کننده لسیتین در تهران است که این محصول را با تضمین کیفیت به سراسر مناطق تهران و همینطور تمام شهرستان ‌ها ارسال می کند. قیمت در نظر گرفته شده برای برندهای مختلف لسیتین نیز کاملا متناسب با شرایط اقتصادی کشور بوده و به عبارتی، حداقل قیمت برای هر محصول در نظر گرفته شده است.

کاربرد لسیتین در شکلات + نقش لسیتین در شکلات سازی

یکی از صنایع غذایی مهمی که نقش لسیتین در آن خیلی پررنگ است ، شکلات سازی است. لسیتین در شکلات باعث شکل دهی و قوام بیشتر می شود و به وسیله نقش لسیتین در شکلات می توان شکلات را در شکل دلخواه قالب گیری نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به ویدئوی زیر در خصوص کاربرد لسیتین در شکلات می توانید دقت نمایید. همانطوری که می بییند نقش لسیتین در تولید انواع شکلات کاملا اجتناب ناپذیر است.

[aparat id=’0RYLK’]

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا