پودر کاکائو ترک

بورس پخش سراسری پودر کاکائو ترک | CACAO POWDER

فروش مستقیم پودر کاکائو ترک اصلی و واردات مستقیم با شرایط ویژه و قیمت های فروش عمده برای فعالان حوزه تولید صنایع غذایی که خرید دوره ای و عمده پودر کاکائو دارند از طریق بازرگانی پودر کاکائو سورن عرضه می شود.

پودر کاکائو ترک

فروش عمده پودر کاکائو اس 9 ترکیه | Altin Marka

پودر کاکائو ترکیه اس 9 و اس 8 از معروف ترین و معتبرترین پودر کاکائو های خارجی قیمت مناسب در ایران هستند که به دلیل کیفیت خوب و قیمت ارزان تر نسبت به سایر پودر کاکائو های خارجی ، فروش بالاتری دارد. فروش عمده پودر کاکائو S9 و S8 آلتین مارکا ترکیه ، به صورت مستقیم و بی واسطه از طریق بازرگانی پودر کاکائو سورن عرضه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید پودر کاکائو ترک با ما در ارتباط باشید.

 

مشخصات و کاربرد پودر کاکائو ترک S9  ترک آلتین مارکا

پودر کاکائو ترک آلتین مار کا اس 9 در کیسه های 25 کیلویی عرضه و در پالت های 750 کیلویی وارد می شود. از جمله خصوصیات این پودر کاکائو درجه چربی مناسب و میزان آلکالایزر 10-12 آن می باشد. پودر کاکائو S9 در صنایع غذایی مختلفی از جمله تولید انواع شکلات و کیک و … تا صنایع بستنی سازی و شیر کاکائو و پودر های بدنسازی کاربرد دارد و تولید کننده ها به دلیل قیمت مناسب پودر کاکائو اسنو تمایل به مصرف آن دارند.

پودر کاکائو ترک

واردات پودر کاکائو از ترکیه

برای یک تولید کننده ، وقتی از یک محصول به عنوان مواد اولیه در صنعت خود استفاده می کند و اصطلاحا آن را جا می اندازد و از آن راضی است، تغییر مشخصات و برند و نوع بسیار سخت خواهد بود. بنابراین دسترسی آسان و دائمی و خرید همیشگی دوره ای به صورت کافی از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به نزدیکی مرزی لیران با ترکیه ، واردات پودر کاکائو از ترکیه به صورت آسان تری نسبت به واردات پودر کاکائو  از کشورهای اروپایی انجام می شود. بنابراین با واردات پودر کاکائو از ترکیه به صورت مستقیم و بی واسطه و ارائه بهترین قیمت ها ، شرایط بهترین قیمت خرید و تحویل سفارشات برای مشتریان ما فراهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت و کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

ترکیبات پودر کاکائو ارجینال چیست؟

پودر کاکائو در اصل مشتقی از کره کاکائو می باشد. کره کاکائو نیز محصولی است که از دانه های کاکائو به دست می آید که در ابتدا به صورت جامد است. درصد چربی پودر کاکائو نیز به همین علت است که از فرایند کره کاکائو به دست آمده است. در خصوص کره کاکائو جالب است بدانید که چیزی حدود 50 تا 75 درصد از دانه کاکائو است .

خرید پودر کاکائو ترک

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا