لسیتین

لیست قیمت ازفروشنده اصلی لسیتین سویا | Soy Lecithin

فروشنده لسیتین سویا

لسیتین یکی از مواد افزودنی است که در صنایع غذایی مختلف کاربرد دارد. ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که لسیتین چیست و از چه منابعی به دست می‌آید؟ لسیتین نوعی بافت چربی زردرنگ است که از منابع گیاهی و حیوانی متعددی استخراج می‌شود. تخم‌مرغ، آفتابگردان، دانه‌های ذرت، بادام‌زمینی و سویا برخی از منابعی هستند که می‌توان لسیتین را از آن‌ها استخراج کرد. ازآنجایی‌که سویا ارزان‌تر از سایر محصولات ذکرشده است و دسترسی به آن آسان‌تر می‌باشد؛ بیشتر لسیتین مصرفی صنایع مختلف از سویا استخراج می‌شود. فروشنده لسیتین سویا این محصول را در بسته‌بندی‌های متفاوت و قیمت مناسب عرضه می‌کند.

کاربرد لسیتین سویا در صنایع غذایی

کاربرد لسیتین سویا در صنایع غذایی

موارد مصرف لسیتین سویا گسترده است. بیشتر کاربرد لسیتین سویا در صنایع غذایی است. به‌طورکلی برخی از موارد مصرف این محصول عبارت‌اند از:

  • تولید مکمل‌های غذایی

  • تولید انواع بستنی

  • تولید برخی از مواد و فرآورده‌های لبنی

  • تولید نان

  • تهیه انواع غذاهای کنسرو شده

  • تولید انواع شیرینی و شکلات

  • تولید مارگارین و…

لسیتین سویا علاوه بر صنایع غذایی در صنایع دیگر نیز کاربرد دارد. تولید غذاهای حیوانات، تولید محصولات آرایشی و مرطوب‌کننده از دیگر موارد مصرف لسیتین سویا می‌باشد. این مواد برای سلامتی نیز مفید می‌باشد. لسیتین سویا از بروز برخی بیماری‌های حافظه‌ای مانند آلزایمر جلوگیری می‌کند. برای بیماری‌های کبد و کیسه صفرا مفید است. باعث بهبود برخی بیماری‌های پوستی مانند اگزما می‌شود و کلسترول خون را تنظیم می‌کند. می‌توان این محصول را به‌صورت عمده از فروشنده لسیتین سویا خریداری کرد و در صنایع غذایی مختلف مورداستفاده قرارداد.

 

انواع لسیتین سویا

انواع لسیتین سویا

لسیتین پودری و لسیتین مایع انواع لسیتین سویا محسوب می‌شوند. موارد مصرف این دو نوع لسیتین باهم متفاوت است. از لسیتین مایع بیشتر برای تولید شکلات استفاده می‌شود. این ماده باعث حفظ و ماندگاری بیشتر شکلات شده و از سفیدک زدن آن در انبار جلوگیری می‌کند. از لسیتین پودری برای تقویت خمیر نان و شیرینی استفاده می‌شود. این نوع لسیتین قابلیت حل شدن در آب را دارد. می‌توان هر دو نوع لسیتین را از فروشنده لسیتین سویا خریداری کرد.

قیمت فروش لسیتین سویا

قیمت فروش لسیتین سویا

قیمت فروش لسیتین سویا با توجه به مارک و برند، نوع کشور تولیدکننده و مقدار خرید متفاوت است. جهت اطلاع دقیق از قیمت این محصول با نمایندگی‌های فروش تماس برقرار نمایید و یا به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه کنید.

فروشنده لسیتین سویا در ایران

مجموعه تولیدی بازرگانی سورن جزء یکی از اصلی‌ترین فروشنده لسیتین سویا و پودر کاکائو در ایران محسوب می‌شود. این بازرگانی برندهای باکیفیت لسیتین سویا را به‌صورت عمده و با قیمت تولیدی به فروش می‌رساند. جهت خرید و ثبت سفارش با واحد فروش سورن در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا