پودر کاکائو هلندی

سایت اصلی خرید اینترنتی پودر کاکائو هلندی عمده

 

پودر کاکائو جزء یکی از اصلی‌ترین مواد اولیه شکلات‌سازی محسوب می‌شود. مصرف سرانه این پودر در ایران بسیار بالاست. ازآنجایی‌که تعداد درختان کاکائو در کشور ایران محدود است بیشتر پودر کاکائو مصرفی کارخانه‌ها و تولیدی‌ها از طریق واردات تأمین می‌شود. کشورهای مختلفی درزمینهٔ تولید و صادرات پودر کاکائو فعالیت می‌کنند. غنا، اندونزی، ساحل‌عاج، نیجریه، اسپانیا، هلند و ترکیه برخی از کشورهای تولیدکننده کاکائو در جهان می‌باشند. پودر کاکائو هلندی یکی از باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین پودرها محسوب می‌شود. می‌توان خرید اینترنتی پودر کاکائو هلندی را از طریق سایت‌های فروش و واردکنندگان اصلی انجام داد.

انواع برندهای پودر کاکائو هلندی

برندهای پودر کاکائو هلندی

پودرهای کاکائو هلندی بسیار باکیفیت و مرغوب هستند. از مشخصات این پودر کاکائو می‌توان به طعم و عطر بی‌نظیر و رنگ دهی عالی اشاره کرد. پودر کاکائو کارگیل، پودر کاکائو دارک دارن هاور و پودر کاکائو بنسروپ برخی از انواع برندهای پودر کاکائو هلندی محسوب می‌شوند. کارگیل پرفروش‌ترین برند هلندی است که بیشتر پودرهای کاکائو آلکالایز تیره‌رنگ را در بسته‌بندی 25 کیلوگرمی به فروش می‌رساند. پودر کاکائو دارک دارن هاور نیز از کیفیت بالایی برخوردار است و بیشتر به‌صورت جزئی و در قوطی‌های 250 گرمی به فروش می‌رسد. از مشخصات پودر کاکائو بنسروپ می‌توان به دارا بودن رنگی تیره و درصد چربی 20 تا 22 درصد اشاره کرد این پودر در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی عرضه می‌شود. می‌توان تمامی برندهای ذکرشده را از طریق سایت‌های خرید اینترنتی پودر کاکائو هلندی، خریداری کرد.

تشخیص پودر کاکائو مرغوب

تشخیص پودر کاکائو مرغوب

پودر کاکائو هلندی یکی از باکیفیت‌ترین پودرهای کاکائو در جهان است؛ اما ازآنجایی‌که تعداد واردکنندگان این محصول افزایش‌یافته است، برخی افراد سودجو اقدام به خرید پودر کاکائو بی‌کیفیت می‌کنند. تشخیص پودر کاکائو مرغوب دشوار است و تنها می‌توان به‌وسیله آنالیزهای آزمایشگاهی از کیفیت پودر کاکائو مطمئن شد؛ اما اگر این پودر را از مراکز معتبر خریداری نمایید از اصل بودن آن مطمئن خواهید شد. به‌طورکلی پودر کاکائو اصل و مرغوب پودری است که به آن ماده افزودنی مضر اضافه نشد باشد و درصد چربی آن بین 10 تا 12 باشد.

مزایای خرید اینترنتی پودر کاکائو هلندی

خرید اینترنتی پودر کاکائو هلندی

از مزایای خرید اینترنتی پودر کاکائو هلندی اطمینان از کیفیت محصول و حذف واسطه‌های فروش است. بازرگانی سورن یکی از مراکزی است که انواع پودر کاکائو خارجی را به‌صورت اینترنتی به فروش می‌رساند. تمامی محصولات سورن دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردارند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

خرید اینترنتی پودر کاکائو هلندی

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا