پودر نارگیل

واردات پودر نارگیل خوب اندونزی | SOREN

واردات پودر نارگیل

درخت نارگیل یکی از درختان بلندقامت و مرتفع است که ارتفاع آن تا 40 متر نیز می‌رسد. این درخت بیشتر در مناطق گرمسیری رشد می‌کند. میوه درخت نارگیل از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و حاوی مقدار زیادی املاح معدنی و ویتامین است. از این میوه محصولات متعددی تهیه می‌شود. پودر نارگیل یکی از محصولات به‌دست‌آمده از میوه نارگیل است که از آن در صنایع غذایی مختلفی استفاده می‌شود. ازآنجایی‌که تعداد درختان نارگیل در ایران محدود است، واردات پودر نارگیل از کشورهای مختلفی صورت می‌گیرد.

تشخیص پودر نارگیل چرب

پودر نارگیل چرب

پودر نارگیل تولیدشده کشورهای مختلف دارای دو نوع پودر نارگیل چرب و پودر نارگیل کم‌چرب است. پودر نارگیل چرب دارای رطوبت بیشتری نسبت به پودر نارگیل کم‌چرب است. هراندازه میزان رطوبت پودر نارگیل کمتر باشد، ماندگاری آن افزایش می‌یابد. به همین دلیل در تولید محصولات غذایی بیشتر از پودرهای نارگیل کم‌چرب استفاده می‌کنند؛ اما پودر نارگیل پرچرب بیشتر در تولید لوازم‌آرایشی و بهداشتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. قیمت این دو پودر نیز متفاوت است. پودر نارگیل پرچرب دارای ارزش غذایی بیشتری است و به همین دلیل از قیمت بیشتری نیز برخوردار می‌باشد.

تشخیص پودر نارگیل چرب کار دشواری است و تنها فرد متخصص می‌تواند این کار را انجام دهد؛ اما به‌طورکلی پودر نارگیل چرب دارای رطوبت بیشتری است و معمولاً سایز دانه‌های آن درشت‌تر از پودر نارگیل کم‌چرب است. برای خرید پودر نارگیل اصل بهتر از به مراکزی مراجعه نمایید که درزمینهٔ واردات پودر نارگیل به‌صورت مستقیم فعالیت می‌کنند تا از میزان کیفیت محصول اطمینان یابید.

قیمت روز پودر نارگیل

قیمت روز پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل با توجه به عوامل مختلفی همچون نرخ ارز، نوع پودر نارگیل، درصد میزان چربی، برند و نوع کشور تولیدکننده متغیر است. برای اطلاع از میزان قیمت روز پودر نارگیل بهتر است با نمایندگی‌های فروش تماس برقرار نمایید و یا به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه نمایید. اگر این محصول را به‌طور مستقیم از واردکنندگان اصلی خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

واردات پودر نارگیل اصل اندونزی

واردات پودر نارگیل اصل اندونزی

واردات پودر نارگیل از طریق کشورهای مختلفی مانند اندونزی و سریلانکا صورت می‌گیرد. پودرهای نارگیل اندونزی و سریلانکا جزء مرغوب‌ترین و پرفروش‌ترین پودرهای نارگیل موجود در بازار هستند. بازرگانی سورن یکی از مراکزی است که درزمینهٔ واردات پودر نارگیل اصل فعالیت می‌کند. سورن تأمین‌کننده انواع مواد اولیه شکلات‌سازی ازجمله پودر نارگیل پرچرب و کم‌چرب است. تمامی محصولات این مجموعه دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و به‌صورت عمده به فروش می‌رسند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا