پودر نارگیل

قیمت واردکننده پودر نارگیل سریلانکا تهران2022 year

واردکننده پودر نارگیل سریلانکا این محصول را در کیسه‌های مختلف 25، 50 و 100 کیلوگرمی به مشتریان عرضه می‌کند. پودر نارگیل ازجمله محصولات کاربردی و خوش‌طعم است. این محصول از مشتقات میوه درخت نارگیل است. درخت نارگیل در کشورهای مختلفی کاشت می‌شود. اندونزی و سریلانکا از مهم‌ترین مراکز کشت درخت نارگیل محسوب می‌شوند. پودر نارگیل سریلانکا در بازار از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. می‌توان این محصول را به روش‌های حضوری و اینترنتی و با مناسب‌ترین قیمت خریداری کرد.

واردکننده پودر نارگیل سریلانکا

نحوه تولید پودر نارگیل

درخت نارگیل یکی از درختانی است که در مناطق استوایی رشد می‌کند. از میوه این درخت محصولاتی مانند روغن نارگیل و پودر نارگیل تهیه می‌شود. نحوه تولید پودر نارگیل پیچیده نیست. با توجه به اینکه پودر نارگیل چرب یا خشک باشد، نارگیل مناسب انتخاب می‌شود.

برای تهیه پودر نارگیل نباید از نارگیل تازه استفاده کرد. نارگیل باید به مدت یک سال در انبار بماند. پس‌ازآن پوست قهوه‌ای‌رنگ نارگیل از آن جدا می‌شود. از این پوست در صنایع دیگر مانند صابون‌سازی استفاده می‌شود. در مرحله بود نارگیل را قطعه کرده و آن را شستشو می‌دهند. سپس این قطعات با دستگاه‌های مکانیزه به پودر تبدیل می‌شوند. پودر به‌دست‌آمده در دمای 108 درجه سانتی‌گراد حرارت داده می‌شود تا خشک گردد. خشک شدن به استریل شدن پودر نارگیل نیز کمک می‌کند. در مرحله آخر با استفاده از دستگاه‌های خنک‌کننده نارگیل موردنظر خنک شده و بسته‌بندی می‌گردد.

واردکننده پودر نارگیل سریلانکا انواع پودر چرب و خشک را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. وزن کیسه‌های این دو پودر نارگیل متفاوت بوده و از قیمت‌های مختلفی نیز برخوردارند. وزن کیسه‌های پرچرب معمولاً بیشتر می‌باشد. همچنین پودر نارگیل پرچرب قیمت بیشتری نسبت به پودر نارگیل کم‌چرب دارد.

واردکننده پودر نارگیل سریلانکا | نحوه تولید پودر نارگیل

کاربردهای ویژه پودر نارگیل

پودر نارگیل دارای خواص و کاربردهای زیادی است. از کاربردهای ویژه پودر نارگیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید انواع شیرینی نارگیلی
  • تولید شکلات‌های نارگیلی
  • تهیه و تولید کیک نارگیلی
  • تزئین محصولات غذایی کافی‌شاپ‌ها
  • تزئین محصولات غذایی

به‌طورکلی پودر نارگیل از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. هر پیمانه پودر نارگیل دارای 480 کالری، 16 گرم چربی، 72 گرم کربوهیدرات، 24 گرم پروتئین، 40 گرم فیبر و 24 گرم قند است. این محصول برای سلامتی بدن مفید بوده و در انواع مختلفی عرضه می‌شود. می‌توان از واردکننده پودر نارگیل سریلانکا این محصول را به شکل عمده خریداری کرد.

واردکننده پودر نارگیل سریلانکا | کاربرد پودر نارگیل

آشنایی با خواص پودر نارگیل

همان‌طور که گفته شد پودر نارگیل دارای خواص زیادی بوده و برای سلامتی نیز مفید است. آشنایی با خواص پودر نارگیل موجب می‌شود آن را در رژیم غذایی خود گنجانده و به‌عنوان یک ماده غذایی مفید آن را مصرف کرد. از مهم‌ترین خواص و ویژگی‌های این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پودر نارگیل دارای مقدار زیادی فیبر است. ازاین‌رو یکی از خواص این محصول کمک به‌سلامتی قلب و عروق می‌باشد.
  • پودر نارگیل حاوی مقداری سیلیسیم و اسیدهای ضروری است. به همین دلیل این ماده باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.
  • پودر نارگیل موجب بهبود عملکرد سیستم مغز شده و از بیماری‌هایی مانند آلزایمر جلوگیری می‌کند.
  • نارگیل منبع غنی از آهن است. به همین دلیل می‌توان پودر نارگیل را برای درمان کم‌خونی نیز مورداستفاده قرار داد.
  • فیبر بالای پودر نارگیل باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش می‌شود. این محصول به هضم بهتر غذا کمک کرده و برای درمان التهاب روده نیز مفید می‌باشد.

واردکننده پودر نارگیل سریلانکا این محصول را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

واردکننده پودر نارگیل سریلانکا | خواص نارگیل

واردکننده پودر نارگیل سریلانکا

بازرگانی سورن یکی از مراکز واردکننده پودر نارگیل سریلانکا است. این محصول در انواع مختلف چرب و خشک و رنگی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. پودرهای نارگیل رنگی جهت تزئین محصولات غذایی نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. پودرهای خشک بیشتر برای تهیه محصولات خوراکی و پودرهای چرب برای روغن‌گیری مصرف می‌شوند. می‌توان بهترین برندهای پودر نارگیل سریلانکا را از سورن خریداری کرد.

واردکننده پودر نارگیل سریلانکا

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا