شکلات
خانه / روغن جانشین کره کاکائو / بازرگانی پخش کننده عمده روغن جایگزین کره کاکائو قالبی CBS

بازرگانی پخش کننده عمده روغن جایگزین کره کاکائو قالبی CBS

بازرگانی سورن پخش کننده عمده روغن جایگزین کره کاکائو قالبی می باشد و این روغن گیاهی را در ابعاد و وزن بالا جهت فروش به تمام مراکز کشور آماده کرده است. روغن سی بی اس در ترکیبات شیرینی ها و کیک های زیادی به کار می رود و در صنایع غذایی شاهد استفاده، بسیاری از تولید کنندگان از این چربی هستیم. این روغن، یک روغن گیاهی و بدون ضرر است چرا که از میوه پالم به دست می آید و یک چربی عالی برای استفاده در حوزه غذایی محسوب می شود.

پخش کننده عمده روغن جایگزین کره کاکائو قالبی

در اصل این روغن پرکاربرد، روغن جایگزین کره کاکائو نام دارد و به زبان انگلیسی CBS گفته می شود که کوتاه شده جمله Cocoa Butter Substitute است. کره کاکائو از روغن های بسیار گران قیمت بازار محسوب می شود و استفاده از آن در ترکیب محصولات منجر به افزایش قیمت آنها شده و در نهایت فروش را کاهش می دهد به همین دلیل بسیاری از تولید کنندگان روغن هسته پالم را ترجیح می دهند و آن را جایگزین کره کاکائو می دانند. نوع باکیفیت این روغن در مجموعه ما ارائه می گردد.

در ادامه، بیشتر به بررسی این چربی و روش های فروش اش اشاره نموده ایم. با ما همراه باشید.

پخش کننده عمده روغن جایگزین کره کاکائو قالبی

پخش کننده عمده روغن جایگزین کره کاکائو قالبی

پخش کننده عمده روغن جایگزین کره کاکائو قالبی بایستی این روغن و فواید آن را به مراکز تولیدی سراسر کشور معرفی نماید تا همه افراد حاضر در صنعت غذا با این نوع چربی آشنا شوند و در صورت تمایل آن را به جای کره کاکائو به کار گیرند. این روغن گیاهی تفاوت چندانی با کره کاکائو ندارد و همان عملی را انجام می دهد که کره کاکائو انجام می داد. این روغن از تولید کنندگان بیشماری تاییدیه گرفته است و به مواد اصلی تولیدات آنها تبدیل شده است.

قیمت روغن هسته پالم (CBS)

قیمت روغن هسته پالم (CBS)

قیمت روغن هسته پالم (CBS) ارزان بوده و به همین خاطر از آن به جای کره کاکائو استفاده می کنند. این روغن ارزان قیمت، از طعم خوبی برخوردار است و در دسته روغن های مرغوب بازار قرار دارد. جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با کارشناس فروش شرکت تماس بگیرید.

خرید روغن جانشین cbs

خرید روغن جانشین cbs

مهم ترین دلایل خرید روغن جانشین cbs به قیمت و کیفیت مطلوب آن بر می گردد. اینکه یک محصول با وجود کیفیت خوب، ارزان قیمت باشد یک امتیاز بزرگ به حساب می آید و سبب استقبال تولید کنندگان می شود موضوعی که برای روغن های سی بی اس اتفاق افتاده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

فروش روغن سی بی اس

فروش روغن سی بی اس cbs ویژه تولید شکلات و شیرینی

فروش روغن سی بی اس cbs در تناژ بالا با به صرفه ترین قیمت انجام …

Call Now Buttonتماس با ما